Имам 2 въпроса .. :)

• aggressorvm
      aggressorvm
      Бронз
      Здравейте,

имам следните 2 въпроса ..

1. Раздадох началния си капитал от PokerStrategy по залите на FullTilt :( . Преди седмица депозирах известна сума и започнах да играя RushPoker. Удвоих банката си там. Та въпроса ми е може ли да тегля всички пари или задължително трябва да останат $50 в сметката ми.

2, Този въпрос е породен от първия ;) .. Ако трябва да останат тези 50 долара в сметката ми, колко точки ще трябва да направя за да изчистя изцяло този бонус. Забелязах че в тази зала доста бързо се трупат точките. Happy Hour точките броят ли се за изчистване на бонуса.

Предварително благодаря за отговорите, поздрави и късмет по масите :)
  • 5 отговора
    • ivanfsg
      ivanfsg
      Бронз
      1. Раздадох началния си капитал от PokerStrategy по залите на FullTilt :( . Преди седмица депозирах известна сума и започнах да играя RushPoker. Удвоих банката си там. Та въпроса ми е може ли да тегля всички пари или задължително трябва да останат $50 в сметката ми.
      Можеш
      2, Този въпрос е породен от първия ;) .. Ако трябва да останат тези 50 долара в сметката ми, колко точки ще трябва да направя за да изчистя изцяло този бонус. Забелязах че в тази зала доста бързо се трупат точките. Happy Hour точките броят ли се за изчистване на бонуса.
      Не Трябва да остават 50$ (щом си профукал началния капитал и след това си депозирал твой пари вече нямаш ограничения)
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      И Happy Hour точките НЕ се броят за бонуса.

Поздрави,
      Ники
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей aggressorvm,

принципно трябва да събереш 100 Full Tilt Points общо, за да можеш да теглиш средства от сметката си след депозит (в случай, че си получил там началния капитал). Предполагам, че ти вече си събрал достатъчно, така че не би трябвало да е проблем :)

Поздрави,
      Надя
    • lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      а да попитам как мога да проверя колко ФТП точки имам за изчиствена на бонуса от 50$-те, при положение че сам ги изхабил в турнири с точки????
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Cashier > Bonus Account