Здравейте

• minieri44
      minieri44
      Бронз
      Здравейте аз съм Иван на 22 години и все още уча но от време на време поигравам покер до сега с виртуални пари но ако ми отпуснат кредита от 50 долара може и с истински да играя.Здраве да е и да не ги получа няма да се разочаровам.Както се вижда от никнейма ми любимия ми играч е италянчето Миниери гледах няколко негови участия и просто ми хареса стила му наподобява на моя и така.Успех на всички и запомнете думите които аз никога няма да забравя и които се надявам да ми помогнат не само в покера но и на всякъде беше нещо с добро управление на банката успехите идват рано или късно.А спецялно за покера Умението да фолднеш силна ръка ще те направи шампион.
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Иван,

Добре дошъл в нашата покер общност! Надявам се един ден да постигнеш още по-големи успехи от Дарио Миниери!

Кой покер вариант предпочиташ да играеш?

Поздрави,
      Надя
    • minieri44
      minieri44
      Бронз
      Тексас Холдем Но лимит но и Омахата ми е страст
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей minieri44,

Пот лимит омаха е предпочитания покер формат на един от Диамантените ни потребители dimitar80. За съжаление все още нямам много учебни материали за Омаха, но се намират - например тези статии

Какво учиш ако не е тайна? В форума имаме много информатици, математици, икономисти, социолози и дори педагози :-)

Поздрави,
      Станислав