Проблем

• rangetsu
      rangetsu
      Бронз
      ! Your starting capital: We could not reach you ! 11.09.10 02:43
      ! Full Tilt Poker - Player ID doesn't exist ! 10.09.10 18:30
      ! Your PokerStrategy.com user account is being verified ! 10.09.10 09:2

това му пише на един приятел как може да се свържат със него
      2ро какво ще рече
  • 8 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей rangetsu,

Моля те да посъветваш своя приятел да се свърже с нашия отдел за обслужване на клиенти в менюто Помощ.

Предполагам, че не е въвел правилното си потребителско име за Full Tilt Poker (понякога дори една главна буква може да доведе до проблеми).

Колегите обаче ще могат да му кажат със сигурност :)

Поздрави,
      Надя
    • rangetsu
      rangetsu
      Бронз
      А има ли начин да ми се рефрешне страницата с рефералите защото Много се бави Един мой приятел е направил 24 точки а при мене седи като 1 точка и немога да си изтегля 50$ във покер зала
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от rangetsu
      А има ли начин да ми се рефрешне страницата с рефералите защото Много се бави Един мой приятел е направил 24 точки а при мене седи като 1 точка и немога да си изтегля 50$ във покер зала
      Не е възможно да го направим ръчно само за една сметка. Сигурна съм обаче, че скоро информацията ще бъде актуализирана за всички играчи :)

Поздрави,
      Надя
    • rangetsu
      rangetsu
      Бронз
      ок мерси за отговора а иначе знае ли се след колко време ще ми се рефрешне час - 2
    • rangetsu
      rangetsu
      Бронз
      тазу сутрин гледам рефералите и виждам че от 1 точка вече ми е на 4 точки защо за бога само толкова се е рефрешнало като вече има сигурно към 50 точки
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Понякога е възможно да отнеме до 2-3 работни дни, докато точките се актуализират.

Обърни внимание обаче на следното: в момента ние даваме по 10 допълнителни точки на ден на всеки играч, който направи поне 1 StrategyPoint на ден. Тези точки не се броят за програмата Покани приятел, а само за общия брой StrategyPoints.

Поздрави,
      Надя
    • rangetsu
      rangetsu
      Бронз
      еми по думите му има близо 50 точки аз няма как да разбера но как се дават СП точките защото вчера за 10 мин спечели и загуби 25$
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Попитай го дали има бонус точки - лесно може да го провери на началната страница:

Поздрави,
      Надя