Нека и аз да се представя

• twinster
      twinster
      Бронз
      Георги на 36г. от Велико Търново-женен съм с едно дете,запалих се по покера след като излгедах филма Rounder,след това се събирахме на няколко пъти с приятелчета и така почнах да чета книги,статии,да гледам публикувани ръце и анализирани от Анализаторите.Играя No Limit въпреки,че всеки ми казва да играя Fix аз продължавам да играя No Limit защото там се чувствам добре,играя СнГ и МТТ с вход от 3$+30.Играя от от 7 месеца и 2 седмици.
      Бивш плувец,бих съм спасител.Сега имам 2 магазина.За сега добре ми върви в покера,нямам кой знае какви фрапиращи печалби все се въртят около от 50-100 $ и така.
      Обичам екстремният начин на живот,луд фен на тема двигатели мотори-коли,скокове с бънджи,гмуркане.Обичам природата,другото ми хоби освен плуването и покера е ловът,тази година беше успешен сезона на птичи лов.
      Обичам трудностите и предизвикателствата.

Това е от мен,поздрави.
  • 6 отговора
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      Гошо тъкмо щях да ти кажа добре дошъл ама видях ,че си се регистрирал доста преди мен :D :D :D И все пак здравей ,радвам се че се представи и ти пожелавам успех по масите (покер и кръчмарските) :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Георги,

Много се зачудих в началото от твоята публикация, понеже теб си те знаем във форума отдавна! После осъзнах обаче, че този форум някакси ти е убягнал :D

Радвам се да науча повече за теб, друго е да знаем сега кой се крие зад името ти!

Ако харесваш гмуркането, трябва да дойдеш в Гибралтар: тук има немалко военни самолети и кораби, които се крият под водата, както и доста представители на морската фауна!

А защо така се дърпаш от Fixed Limit? Не че искам да те убеждавам, но ми е интересно какви са причините...

Поздрави,
      Надя
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Ами не знам,може би защото имам някакво ограничение на залозите,а аз не обичам ограниченията.

За гмуркането,много бих искал да дойда но за сега нямам тая възможност и свободно време.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Да, но пък така можеш да ограничиш и загубите - а това също никак не е малко :)
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      не,че искам да се хваля...но не ми се случва често да губя :D :D :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от twinster
      Първоначално публикувано от Nadia
      не,че искам да се хваля...но не ми се случва често да губя :D :D :D
      Ти покер ли играеш или... Каква ти е рецептата?