Нека и аз да се представя

• akamrrain
      akamrrain
      Бронз
      Здравейте на всички :) Искам да кажа,че сайта е супер.Всичките материали и видеа помагат страшно много на "прохождащите" в покера като мен.Иначе за мен,казвам се Драгомир Данаилов от София .Като малък баща ми ме учеше да играя 5 card draw но тогава не можех да смятам и нещо не се получиха нещата А по-сериозно се занимавам от 2-3 месеца когато гледах по телевизията някакъв турнир.Лично на мен ми харесва най-много No Limit Holdem и Pot Limit Omaha Hi .Искам да пожелая на всички късмет и дано все повече българи да постигат успехи на покер масите :) :spade:
  • 8 отговора
    • DonVladiny
      DonVladiny
      Бронз
      Добре дошьл,и аз сьм от скоро тук и наистина всяко нещо тук ти е от помощ.
      Но трябва много четене и пак четене ,практика и пак четене и успехите идват:)

Успех!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Драго (ако може така да те наричаме!),

Наистина много се радвам да обратната ти връзка - за нас е много важно да знаем какво членовете ни мислят за нашата страница! Ако се сещаш за нещо, което можем да подобрим - не се колебай да ни пишеш в раздела Мнения и предложения (а може и да ни похвалиш там, ако решиш ;) )!

В коя покер зала "ловиш риба"?

Поздрави,
      Надя
    • akamrrain
      akamrrain
      Бронз
      Ами в 888 защото там си преведох 50$ от решения тест тук.Иначе цъкам и в Унибет където стахах 2-ри на един турнир м/у българи.И в покерстарс но засега там само на фрийролите за ламборгинито и разни такива други като за тренировка и практика :) А иначе предпочитам Дидо да ми казвате :) ааааа забравих и във Фул тилт играя и се класирах за 2-рия кръг на face the pro
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Дидо,

Добре дошъл и от мен! Виждам, че играеш в много покер зали... коя от тях ти допада най-много?

Поздрави,
      Станислав
    • akamrrain
      akamrrain
      Бронз
      Ами може би фул тилт,защото 2-ма от любимите ми играчи (Антониус и Хансен) са свързани именно с нея :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от akamrrain
      Ами може би фул тилт,защото 2-ма от любимите ми играчи (Антониус и Хансен) са свързани именно с нея :)
      Full Tilt и на мен ми е любима зала... главно многото играчи там и отличния софтуер... Но някои покер играчи предпочитат по-малките зали, където има повече "риба" :f_p:
    • akamrrain
      akamrrain
      Бронз
      E според мен "if you wanna to be the best must mess with the best"
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Първоначално публикувано от akamrrain
      E според мен "if you wanna to be the best must mess with the best"

:f_p: :f_p: :f_p:

Шегувам се, успех!