Здравейте и от мен

• DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      Здравейте,Казвам се Димитър ,на 36 години от Варна . Работя като експерт-логистика (снабдител) във фирма за технически шипшандър или накратко правя техническо снабдяване на кораби .По покера се запалих преди 5 години като играех една игра и там бе описано как се играят всички видове покер .След няколко седмици си инсталирах Покерстарс и като на майтап направих банка от фрийроли без да съм депозирал и $1 .Няколко пъти я губех после връщах заради неопитност .След като се регистрирах в Покерстратъджи си регнах бонуса в ФТП , попрочетох малко и се понаучих ,така задържах банката си .Играя само МТТ и СНГ но не ми остава време и играя главно събота и неделя а през седмицата само БГ фрийролите за отмора и разтоварване. Аз съм малко словоухотлив и мога да изпиша цял роман ,засега толкова , ако ви интересува нещо питайте
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей отново Димитър,

Аз съм родена и израснала във Варна (преместихме се оттам, когато бях на 12) и се радвам да видя повече хора оттам във форума (макар че и Пловдив, където завърших гимназия, също ми е слабост)!

Управлението на банката и съветите от стратегическите статии са помогнали не само на теб - добре е, че си ги открил за себе си и вече банката ти не се клатушка из крайностите ;)

Какво друго обичаш да правиш в свободното си време, освен да играеш покер?

Поздрави,
      Надя
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      във Варна каките по улиците ,светофарите и шипшандрите нямат почивка .Това лято несъм ходил на плаж но за сметка на това не спрях да пътувам с рейдовата лодка по море (лодката която снабдява корабите на рейда),нещо като разходка с лодка :D
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Хубава работа имаш наборе. :D