Здравейте, аз съм Кольо

• nikolesko
      nikolesko
      Бронз
      Здравейте аз съм Кольо и се радвам на нови суичъри. Един приятел ме зариби по покера това лято, че и без друго си нямах работа, а и беше крайно време да науча някаква игра на карти. Каза ми ''четеш малко, минаваш един тест и ти дават 50$'' и в следващата милисекунда учих усилено за тест.
      За сега не се развивам като супер покер звезда, но за един месец научих много и продължавам да уча и да трупам опит. Играя на микролимитите на кеш масички във фултилт и гледам да спазвам всички съвети от стратегиите, които съм чел.
      Като ми изгърмят бушоните пък след много игра и се хвана, че съм в тилт или даунсуинг или подобни работи играя на play money така, че като губя да не ме е яд :D
  • 3 отговора
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Здравей адаш,

и аз като теб се радвам на готини дрешки, следователно е редно да спечелим и от тази промоция ... :D

Успех с покера и в живота най-вече ...
      :f_biggrin:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей nikolesko,

Благодаря ти за представянето!

Не се притеснявай, никой не се родил покер звезда. За всичко си трябва опит и известен брой грешки от които човек да си извади поуки :-) Например един от много успешните BG играчи silent21 е бил губещ играч през първите 6 месеца от покер кариерата си, но не се е отказал.

Разбра ли за фрийрола за $1000 във Full Tilt? Ще се включиш ли?

Станислав
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравейте на всички писали в темата , извинете че се включвам тук ,но ми
      стана интересно мнението на Станислав - цитирам " За всичко си трябва опит и известен брой грешки от които човек да си извади поуки " ....това е адски вярно . В последаната седмица направих толкова много грешки , че банката ми намаля значително . Вчера седнах да анализирам ръцете си и турнирите които съм изиграл като цяло /с помоща на елефант / .............такива глупости съм вършил ,че немога да повярвам ,че това е моята игра. Явно доста съм си повярвал след няколко успеха и съм разширил диапазона на ръцете с които да играя , което води само до едно нещо - фалит и тилт . Искам в заключение да кажа , че не бива да се подценява анализирането , защото именно там човек открива точно какъв играч е .

Благодаря за вниманието и успех от мен !
      Пламен Георгиев