Добър вечер и от мен- бате Генка

• Iztursak
      Iztursak
      Бронз
      име: Евгени
      паканен: nikolesko (кольо от предишната тема)
      суичър: Да, оферта ще е да имам един покерджииски червен :D

покер: Дълга история. Това лято ми се наложи да живея в къща с 30 човека в Португалия- бях за 6 месеца там по програма от унивеситета - обмен на студенти ала бала. Добре, ама какво могат да правят 30 човека, които на всичкото отгоре имат и 2 комплекта чипове.. Естествено sit'n'go турнирчета през вечер. До тук добре, но аз бях чувал само за стрейт и флъш - дори не знаех кое е по-добрата комбинация. Така след 3-4 пропуснати игри от кибик реших да прежаля 1то евро вход и да се пробвам - написаха ми на един лист ръцете и на шега на майтам от 8 човека накрая останах 2ри, а след още няколко вечери дори им прибрах паричките (сега като се замисля, такива риби като тия няма никъде :Д

И така върнах се преди 2 месеца в България - лятна ваканция, без работа, дори и с приятелката ми не потръгна (ако има някоя убава покерджийка да пише (сън) и се заговорихме с Кольо за покер , той веднага си даде линкчето за приятели и сега печели от мойте стратеджи точки :) )))

в момента: Играя ring game по СГС, но още не мога да сдържам емоциите си и често излизам от нея, а от там и губя доста!! Мисля че sit'n'go си е моя стил - особено турботата. А като човек обичащ риска и бързите пари често се пробвам и на супер турботата (тия с 300те чипа)

друго: Ако има, питайте :)
  • 5 отговора
    • nikolesko
      nikolesko
      Бронз
      Няма да те питам само ще ти кажа, че суичърът е съв :f_cool:
    • Iztursak
      Iztursak
      Бронз
      Първоначално публикувано от nikolesko
      Няма да те питам само ще ти кажа, че суичърът е съв :f_cool:

аз разбрах, че е червен.... Иначе сиви обичам още повече
    • nikolesko
      nikolesko
      Бронз
      Червен е за другата промоция дето ти казах дето си постнал разцепващи снимки отново :f_biggrin:

ПП: са искам да ги спечелиш и двата и да ги носиш един върху друг :s_biggrin:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Евгени,

Добре дошъл във форума! Надявам се да откриеш нови приятели тук и да си прекараш приятно.

Къде по-точно живееш в България? Има ли покер играчи/фенове сред твоите приятели в България или този спорт все още не е много популярен.

Виждам, че вече си получил началния капитал... пожелавам ти успех по покер масите и скоро да се похвалиш с някой спечелен SnG, макар и с $1 вход.

Поздрави,
      Станислав
    • Iztursak
      Iztursak
      Бронз
      Здравей Станислав,

От София съм - кв. Редута.

Относно покерът- не предполагах че толкова много българи играят тази игра. Винаги когато се съберем на маса повече от 5-6 човека, ще се намери някой който да отвори темата. Оказа се, че много от колегите и бившите ми съученици играят от години, таа има с кой да играя и фейс дъ про :D

Все още не съм играл голям турнир Sng- сядам на маси за 9, максимум 18 човека. Имам няколко първи места, но кой ли няма :) Обещавам след като преговоря първите статии и прочета сребърните да пробвам и по-големите турнирчета.

Поздрави