Начален капитал

• Stars123
      Stars123
      Начален
      Само Full Tilt и 888poker ли са възможностите за получаване на началния бонус 50$, защото бих желал да ги играя в EverestPoker, тъй като в Full Tilt вече съм регистриран, а не желая да играя в 888poker.
  • 9 отговора
    • niksansbg
      niksansbg
      Бронз
      не е задължително в тези две покер платформи имаш възможност да си избереш от която и да е партнираща зала от раздела " ПОКЕР ЗАЛИ" горе от менюто.
      Успех по масите!!!
    • Stars123
      Stars123
      Начален
      В такъв случай желая да получа началния си бонус в EverestPoker и моля, който вече го е получил там да опише по-точно как става. Аз от ПОКЕР ЗАЛИ избрах EverestPoker и стигнах до мястото където трябва да се въведе псевдонима от регистрацията в Еверест. След като го въвеждам и натискам "въведи данни" единственото което става е да ми се рефрешне страницата, а нищо не се въвежда или запаметява.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Stars123,

За съжаление този месец членовете ни от България могат да получат началния капитал само в Full Tilt и 888poker.

Ако тези 2 зали не те устройват, можеш да изчакаш до началото на следващия месец, когато е много вероятно да добавим още една покер зала - Everest, Betfred или Cake.

Поздрави,
      Станислав
    • Stars123
      Stars123
      Начален
      Добре, тогава ще изчакам до другия месец и ако няма нова зала ще се метна в 888poker. :)
    • petran40
      petran40
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравей Stars123,

За съжаление този месец членовете ни от България могат да получат началния капитал само в Full Tilt и 888poker.

Ако тези 2 зали не те устройват, можеш да изчакаш до началото на следващия месец, когато е много вероятно да добавим още една покер зала - Everest, Betfred или Cake.

Поздрави,
      Станислав
      Това ограничение е малко гадно. Реално доста от хората може да имат акаунти в тези зали а и определено докато си правиш регистрация не пише, че само тези зали са в играта. Поне го напишете в началото да няма излъгани хора.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей petran40,

На страницата, от която си избираш зала пише:

Къде искаш да играеш с началния си капитал? и отдолу има залите, в които е достъпен. На останалите зали (Покер Зали) във всяка от стъпките се споменава депозит. Благодарим ти все пак за споделеното мнение! Ще следим вашите мнения и предложения и ще работим над тях.

Поздрави,
      Деси
    • petran40
      petran40
      Бронз
      Това е ясно. Мисълта ми е, че някой хора си губят по 2-3 часа да минат теста и чак тогава установяват, че не могат да получат началния капитал, защото имат вече акаунти в Тилта и 888.
      Мисля, че е по-коректно да го пише в началото. Вие си знаете де, това е само мнение.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей petran40,

Благодарим ти за споделеното мнение! Не намирам взимането на теста за губене на време. Ако на някой му трябват 3 часа, то той ще научи нещо и дори със собствени средства ще има възможност да играе печелившо. Залите се обновяват и ще има къде евентуално да получи капитала.

Поздрави,
      Деси
    • JusTCrAzYBG
      JusTCrAzYBG
      Бронз
      :)