Здравейте и от Ани :)

• VKBGUPI
      VKBGUPI
      Бронз
      Здравейте, казвам се Анита и съм на 21 години от град Горна Оряховица. Студентка съм в УНСС по Администрация и управление, но май покерът ме влече повече :) В момента работя в магазин за сувенири, което е временно :) Преди около месец и малко научих за вас и се регистрирах тук, а иначе играя покер от около година и малко. Нямам кой знае какви успехи, но ми е приятно да се уча и се надявам да ставам все по-добра и по-добра. Играя на 0.05/0.10 NL във Full Tilt. Играя всеки ден и ми е интересна играта. Много съм доволна и от вашият сайт, винаги така любезни отговаряте на всяко запитване, за което искрено благодаря. Надявам се да се засичаме по-често и да споделяме хубавите моменти от играта, изпълнени с много печалби. Ами това е за сега от мен, желая ви много успехи! :)
  • 4 отговора
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Не знам защо но изключително се радвам когато момичета/жени харесват и искат да се учат да играят покер :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      А аз не знам защо чак сега се представя... заради суитчъра ли? :) ))

И като казваш нямаш успехи - НЛ10 си е един вид успех, ако си успяла да се изкачиш от по-ниските с началния капитал.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Привет Ани!

Радвам се, че и ти си се представила!

Надявам се, че ресурсите, които предлага PokerStrategy.com наистина са полезни за подобряване на покер уменията ти. Между другото, кое според теб е най-полезно - статиите, видео материалите, тренировки, покер форума или анализът на ръце?

Поздрави,
      Станислав
    • VKBGUPI
      VKBGUPI
      Бронз
      Здрвавейте отново, сега се представих, защото сега прочетох, това, което беше написано, а и редовно следя форума от един месец, преди това имах само регистрация. Вземах началния капитал преди около месец. Относно лимитите - да започнах преди година с изкарани няколко центчета на един holdem no limit турнир в Poker Stars и след това седнах на 0.01/0.02 и започнах да ги развивам по лимитите. Иначе относно това, кое е по-полезно, смятам, че всяка статия и видеоматериал дава нужните знания за успехи напред. Но мисля, че при видеоматериалите може да се види на практика играта и да е по-достъпна за всички :)