Здравейте и от мен!

• Negreanu1976
      Negreanu1976
      Бронз
      Здравейте всички!

Може би отдавна трябваше да се представя :) ,но просто чаках подходящата промоция ;)

Казвам се Даниел и съм от София. Нямах нужда някой да ме зарибява по покера - аз и без това отдавна съм си зарибен. Но за разлика от всички останали хазарни игри в покера открих някаква логика и веднага разбрах, че искам да науча колкото мога повече. Един приятел случайно ми подхвърли, че е получил някакъв начален капитал и така ето ме тук. Даже аз го попитах дали иска да напиша, че той ми е препоръчал сайта.

Вече повече от шест месеца съм член на Poker Strategy. За съжаление не ми остава много време за покер. През това време съм прочел и научил много за играта. Изгледал съм и видео материалите, важни за мен. Учавствал съм в няколко тренировки с треньор darkonebg /като тук искам да му благодаря за търпението и вниманието към всеки глупав въпрос, който му задаваме, както и за персоналното отношение към всеки играч/
      Искам да кажа благодаря и на moodkiller и kumypa за помоща и съветите им.
      Както и на администраторите на сайта. Страхотни сте!
      /Е, разбира се има и някой неща които не харесвам, но това и друга тема!/

Засега сам се спрял на cash NL Hold em, като играя на микро лимитите, но вярвам че това ще се промени :f_cool:

Успех на всички!

Поздрави:
      Даниел
  • 6 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Даниел,

Радвам се да видя още едно познато лице в тази секция на форума!

Защо се стесняваш да кажеш какво не ти харесва? Може би ще можем да го променим, стига да ни кажеш какво е :)

Можеш да ми отговориш тук, или пък да отвориш специална тема във форума Мнения и предложения! Аз не веднъж съм казвала, че обратната връзка е много полезна за нас :)

Ще очаквам отговора ти!

Поздрави и успех на масите,
      Надя
    • Negreanu1976
      Negreanu1976
      Бронз
      Здравей Надя!

Ето за какво става дума:

1. Преди да разбера за Poker Strategy играех в много зали предимно фрироли. Колко много - около 20-ина . И естествено сега имам сметки в тях. Проблемът е в това, че сега не мога никоя сметка да тракна към вас. Макар и да не съм депозирал нито стотинка по тях. Много ми се иска да не е така. Може би трябва да пиша до залите за да ми закрият сметките и ако това евентуално стане тогава да си правя нови сметки, вече тракнати тук. Ако ли не, просто трябва да си търся друг афилиейт когато реша да депозирам.

2. Другото, което вече съм споменавал, е идеята ми за някакво парти и за по-нисък статус. Ясно ми е, че това е свързано със спонсорство и разходи, но мисля че би било много добре за всички нас /които играем тук/ да се видим и запознаем на живо. Да поговорим и обменим мненията и опита си, колкото и голям или малък да е той. Тоест би могло да има едно парти на три или шест месеца. Или даже веднъж в годината. Или каквито и да е мероприятия с цел сближаване на хората. Тук сме толкова много хора. Обединени от желанието да се научим да играем правилно и да печелим, разбира се. Но това непрестанно цъкане, дисциплина, банкрол мениджмънт, анализи на играта, търпение, безсънни нощи и не малко лишения за да играем, малко или много ни отдалечават от живота на "нормалните" хора. Покера е ужасно самотна игра. Не, в никакъв случай не се оплаквам! Напротив обичам много играта. Имам предвид, че повече трябва да се прави за това да се виждаме очи в очи. Дори не е задължително темата да е непременно покер. Всички имаме нужда да изпуснем парата...

3. Друго нещо, това вече е само идея, и то вече май "колегите" се организират във форумите, е някакви вътрешни турнири в общността.

Все пак оценявам многото неща, които правите и ви благодаря! Както и на всеки един доброжелател от общността.
      Имаме си едно място, което е в пълна противоположност с всичко в България. Място, където хората се опитват да си помогнат. Без злоба и завист, без да си пречат или без да си правят мръсно. А напротив - да се радват на успехите на другите и да уважават постигнатото от тях.

Поздрави:
      Давиел
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Даниел,

С удоволствие прочетох искрената ти обратна връзка! Много е важно да знаем какво мислите вие и сега ще се опитам да ти отговоря точка по точка:

1. Ако зависеше от нас, ние бихме позволили ретракването във всяка една покер зала. Покер залите обаче имат интерес да ни плащат част от рейка само за нови играчи, които не са имали сметка при тях преди - затова и отказват да ретракват вече съществуващи сметки.

2. Ще видим какво можем да направим по въпроса. Ти сам разбираш, че ще е много трудно да предложим същото обслужване на цялата общност, както и на нашите VIP клиенти. Възможно е обаче да организираме къде официална, къде неофициална среща за цялата общност, когато сме в България за следващото събиране :) Ще ги имаме предвид!!!

3. В момента работим по въпроса, дано скоро да можем да ви зарадваме :)

И по последната точка - радвам се, че мислиш това за нашата общност и се надявам да те виждам по-често във форума!

Поздрави,
      Надя
    • Negreanu1976
      Negreanu1976
      Бронз
      Май първо трябваше да ти честитя имения ден...

Честит имен ден!!! Да си жива и здрава! /ако го празнуваш де/
      Всичко най-хубаво да ти се случи!

Поздрави:
      Даниел
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет Даниел,

Празнува го, даже днес си почива! :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Negreanu1976
      Май първо трябваше да ти честитя имения ден...

Честит имен ден!!! Да си жива и здрава! /ако го празнуваш де/
      Всичко най-хубаво да ти се случи!

Поздрави:
      Даниел
      Мерси много :)

Празнувахме вкъщи с приятели (двама от тях разбраха, понеже тя е сръбкиня и са живели в Сърбия с приятеля й, но моят приятел ме гледа подозрително половин час и после каза, че просто съм си измислила повод да пием :D ), понеже вчера ни чакаха много приключения...

Поздрави,
      Надя