Здравейте хора :)

• alexandrinanikolova
      alexandrinanikolova
      Бронз
      Здравейте,

Казвам се Александрина, от София съм.
      Покер съм играла малко, но като цяло от няколко седмици гледам приятелят ми, че се е зарибил и играе и реших да се включа и аз.

Чета статиите за трети път и все още има неща, които немога да разбера .. но предполагам, че с времето всичко ще си дойде по местата.

Все пак имам и човек, който да ми помага :) :) )

Преминах теста и си чакам началният капитал, за да започна да играя усилено в фултилта.

Това е от мен за сега, като има нещо ново ще пиша и казвам.
  • 15 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей и добре дошла ,
      хубаво е да имаш подкрепа до теб с кого да коментираш и да те напътства . Аз си нямам никой покрай мен и ми е малко трудно , но благодарение на сайта и форум успявам да се справям бавно но славно :) .

Пожелавам ти успех по масите !

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • alexandrinanikolova
      alexandrinanikolova
      Бронз
      Благодаря ти Пламене!

Успех и на тебе по масите.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей alexandrinanikolova,

Добре дошла в PokerStrategy.com!

Статиите съдържат много информация. Аз също съм ги чел по няколко пъти и всеки път откривам неща, които уж съм прочел, но не съм запомнил или обърнал достатъчно внимание.

Веднага след като получиш началния капитал ще имаш статус Бронз и ще получиш достъп до още статии и видео материали.

Между другото утре има фрийрол за $1000 в Full Tilt за всички фенове на Facebook страницата ни.

Участвали си във фрийроли преди? Мислиш да вземеш участие в този?

Поздрави,
      Станислав
    • alexandrinanikolova
      alexandrinanikolova
      Бронз
      Здравей Станислав,

Участвала съм да, но нямах идея за този с регистрация в фб.
      Веднага ще се регистрирам за него.

С нетърпение чакам да изчета статиите за бронз, сигурна съм, че ще са ми много полезни.

п.с: фриирола само за българи ли е?

Благодаря за полезната инфомация!

Алекс
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Извинявам се че се намесвам,само за БГ общност на ПС,е може някой да се изтарикати и без да е регнат тука да кликне харесвам и той да участва.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

Фрийролът за $1000 не е само за българи, а за всички членове на PokerStrategy.com, които имат тракната сметка във Full Tilt И са фенове на PokerStrategy.com във Facebook.

Вероятно няма да има много участници във фрийрола, защото не всички общности имат facebook страница, а немците имат 1000 фена в тяхната Facebook page.

Поздрави,
      Станислав
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Значи да разбираме който е САМО фен във Фейс-а, а сметката не му е тракната към ПокерСтратеджи - няма да може? :rolleyes:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Cyberius
      Значи да разбираме който е САМО фен във Фейс-а, а сметката не му е тракната към ПокерСтратеджи - няма да може? :rolleyes:
      Да.

Необходимо е тракната сметка във Full Tilt... a за да получиш паролата трябва да си фен на Facebook страницата, защото паролата ще се сподели там.
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Демек - без мен!
      Е - успех на който играе ;)
    • alexandrinanikolova
      alexandrinanikolova
      Бронз
      Здравейте,

На мен понеже ми искат лични документи (а аз няма да ги изпратя по никакъв начин в интернет пространството) ... но имам регистрация в full tilt, ще мога ли да участвам или не?

Или трябва да направя депозит?

Алекс,
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей alexandrinanikolova,

За да създадеш тракната към нас сметка във Full Tilt имаш 2 възможности. Или да получиш безплатния начален капитал там, или да депозираш сама с нашия бонус код и да получиш бонус за първи депозит.

Тъй като Full Tilt e една от най-големите покер зали и работи с клиенти от целия свят, там се организират най-много промоции и фрийроли. Например утре има фрийрол за $1000, а в края на месеца за $5000.

Мисълта ми е, че определено си струва да създадеш сметка във Full Tilt, която е тракната към нас. Ще получиш достъп до всички промоции и включително 27% рейкбек.

Поздрави,
      Станислав
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Днес следобед успяхме да променим изискванията за фрийрола: Сега само паролата, която ще публикуваме утре на страницата ни във Facebook е достатъчна, за да се включите в турнира.

Така, дори и сметката ви да не е тракната към нас, ще можете да участвате!

Поздрави,
      Надя
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Ехааа..значи - бройте ме! :s_biggrin:
    • BulDawg
      BulDawg
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравейте,

Днес следобед успяхме да променим изискванията за фрийрола: Сега само паролата, която ще публикуваме утре на страницата ни във Facebook е достатъчна, за да се включите в турнира.

Поздрави,
      Надя
      ееее тва е супер новина БРАВО!!! :s_cool:

Алекс относно документите ти си права да не ги пращаш наляво надясно, НО специално на Full Tilt можеш да ги пратиш, не е толкова рисковано! И аз много мразя като почнат да ми искат документи, но има места където можеш да се довериш, поне за документите ;) ...и ще ти кажа един трик за да си по-спокойна - когато тръгнеш да се занимаваш с тия документи, говори с тях да си закриеш част от информацията ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, на тях им трябва само да видят че си ти (3те имена), че си над 18 и снимка! Така че спкойно можеш да ги уведомиш че имаш намерение да оставиш само това! Големи разправии са но аз го правя и досега съм пращал 10-20 пъти и винаги съм успявал да се разбера с тях, така че помага :f_cool: ...и УСПЕХ!! :s_biggrin:
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравейте,

Поздрави,
      Надя
      ЗЛАТНИ СТЕ ! :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: