Здрасти.

• cherenkotarak
      cherenkotarak
      Бронз
      Здравейте, не се бях представил до сега, но реших да играя за томболата и ето ме тук, представяйки се в форума. Казвам се Николай, на 18 години съм, от Бургас. "Кариерата" ми на покер играч започна преди около 5-6 месеца, но тогава си нямах точно на идея какво правя. Общо взето с едни приятели решихме да видим какво е това чудо "покера" и се регистрирахме в Покер-Старс. Естествено започнахме с виртуални чипове. След 1-2 месеца игра в ПС (не на сериозно ест.), си купихме чипове и започнахме да се събираме на живо. В началото беше изключително интересно и забавно (не че сега не е), нямахме си голяма на идея общо взето и играхме много грешно. (не че сега не е така :ДД). Както и да е, и ето ме мен, няколко месеца по-късно в покер-стратеджи форума, взимайки капитал от 50$. Естествено изгубвайки го бързо, реших да се захвана малко по-сериозно. Купих си книгата на Даниел Неграну(моят любимец :ДД). Започвам да навлизам в играта малко, по малко... Изгубих няколко депозита по 10$ :Д, но спечелвайки 150$, които изтеглих. И това е общо взето от мен, играя вече във ФТ и се надявам да спечеля суитчер:Д.
  • 1 отговор
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Николай,

Благодаря ти за представянето! Ще стискам палци за спечелването на суитчера :-)

Кoй ти е любимия покер формат? SnG, MTT, Rush, Cash games NL или FL и на кой лимит играеш?

Поздрави,
      Станислав