Възможно ли е да се комбинират началния капитал и бонуса за първи депозит?

• 21 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей,

Да могат да се комбинират двата бонуса, но те се изчистват един след друг а не заедно.

За да получиш бонус за първи депозит във 888, след като си получила началния капитал там трябва да използваш бонус код pokerstrategy60

Повече информация може да откриеш тук http://bg.pokerstrategy.com/888poker/free50/

Ако имаш въпроси не се колебай да питаш.

Поздрави,
      Станислав
    • Bibitooo
      Bibitooo
      Бронз
      Как ще разбера кога съм изчистила точките за началния капитал?Тези 5000$ трябва да ги заложа просто (без значение префлоп или постфлоп) или трябва да генерирам рейк на базата на тези пари,един вид 5% от 5000$ във вид на рейк?
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Здравей, Bibitooo!

Аз също играя в Пасифика и подобно на теб си задавам същите въпроси. Снощи даже се опитах (не знам доколко се е получило, щото в началото бях малко на автопилот) да депозирам, въведох кода, но все още изчаквам да се преведат парите към сметката в залата. Дано не съм охлепал нещо.

Преди около 30мин. им писах докъде съм стигнал с избиването на първоначалния капитал, ще чакам отговора с интерес. Изиграл съм 20к ръце с около 68-70$ рейк.

Ако искаш, драсни им и ти едно майлче, после може да сравним отговорите :)

Поздрави!
    • sharki10
      sharki10
      Бронз
      Тъй като от скоро играя в 888покер и мен ме вълнува този въпрос "Как ще разбера кога съм изчистил точките за началния капитал?". Също така ще помоля Kostadin86 да пейстне отговора на имейла му тук.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Най-добре е да се консултирате със самата зала в такива случаи, защото в този форум работим над професионалното ви покер обучение и не сме запознати с условията във всички зали.

По принцип бонуси в 888poker се проверяват (англ. версия) Cashier -> »My Bonuses«. Не съм сигурна дали безплатните $50 се изписват там, ако не - трябва да следите статуса като се консултирате със залата.

Активирането на два бонуса едновременно ще доведе до загубата на втрия, освен ако не играете адски много и не успеете да освободите $50 доста бързо. Да заложиш $5000 означава точно това, което пише, да разиграеш $5000 на масите, не да генерираш рейк на стойност $5000.

Поздрави,
      Деси
    • Bibitooo
      Bibitooo
      Бронз
      Не става ясно какво точно означава това.Тези 5000$ могат да се заложат префлоп,може да се заложат и постфлоп с fold от другата страна,също така може да се call-не срещу нашия залог ,да влязат в пота и да се генерира рейк по нормалния начин.
      Този въпрос най-вероятно вълнува повечето ,които играят във 888.
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Трябва ли да имам някаква мин. сума в акаунта на МБ, или мога да депозирам всичките $-и в залата? :)
    • Bibitooo
      Bibitooo
      Бронз
      Първоначално публикувано от Kostadin86
      Трябва ли да имам някаква мин. сума в акаунта на МБ, или мога да депозирам всичките $-и в залата? :)

Това "МБ",ако значи " Moneybookers " ,ограничения има от залата ,иначе от "МБ" няма никакви ограничения,доколото сам запозната.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      @Bibitooo: Провери най-добре с 888poker, тъй като те следят за изпълнението на условията за началния капитал.

@Kostadin86: Ако сумата, която имаш в Moneybookers не надвишава твоите лимити в покер залата, можеш да депозираш цялата сума :)

Поздрави,
      Надя
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Мерси, Надя!

Иначе както вече писах, на 14. 09. им пратих майлче с въпроса (дано само да са го разбрали, че моят английски...) докъде съм стигнал с избиването на бонуса, но отговор нейсе.

Иначе се оказа, че при опита ми за депозит съм се опитал да преведа 25,5Е, което е с долар повече от сметката ми в МБ. И аз си чакам... Така е, като нямам опит с такива операции :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Kostadin86
      Мерси, Надя!

Иначе както вече писах, на 14. 09. им пратих майлче с въпроса (дано само да са го разбрали, че моят английски...) докъде съм стигнал с избиването на бонуса, но отговор нейсе.

Иначе се оказа, че при опита ми за депозит съм се опитал да преведа 25,5Е, което е с долар повече от сметката ми в МБ. И аз си чакам... Така е, като нямам опит с такива операции :)
      Ако имаш нужда от помощ с превода, просто пиши във форума. Ние или другите потребители ще ти помогнат :)

Сигурна съм, че съвсем скоро ще натрупаш достатъчно опит и няма да се налага да чакаш напразно :)

Поздрави,
      Надя
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Добре.

Влизам си в акаунта, после в кашиера и депозит. Отгоре в ляво като средство избирам МБ. После въвеждам сумата (31$) и бонус кода и ми излиза Bonus offer със следните опции:

Receive an additional BONUS for increasing your deposit amount.

Continue with my original deposit amount.
      Deposit an additional US$10.00 and receive an extra US$7.00 bonus.
      Deposit an additional US$20.00 and receive an extra US$15.00 bonus.
      Deposit an additional US$30.00 and receive an extra US$22.00 bonus.

Total deposit amount: US$31.00
      Total bonuses: (Bonus policy applies)
      Your Moneybookers account will be debited: €23.86

При досегашните опити съм избирал 1-та опция...

И така, излиза ми страницата на МБ, влизам си в акаунта и тук вече не знам какво да избера:

Payment to Cassava EnterprisesTOTAL PAYABLE :23.86 EUR More informationFor More Information - Expand Field
      CHOOSE A PAYMENT METHOD

Pay NOW via ePay Bulgaria

Use a new credit/debit card

Pay via bank transfer (takes 2-3 days)

Deposit money via our site first. (your current account balance: USD 31.62)
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Здравейте!

Днес най-накрая получих изчерпателен отговор на въпроса докъде съм стигнал с избиването на бонуса от ПС. Бях обещал на Bibitooo да пусна инфо:

Please note that in this moment you have 3564$ left to wager in order to clear the bonus you received from Poker Strategy.

You have wagered 1436$ from the initial amount of 5000$.

Това за 22,257ръце на НЛ2 и 77,4$ рейк като ориентири. Предполагам, че на НЛ6 нещата ще се движат още по-бързо. :)

Отбелязаха в писмото за бонуса за първи депозит, колко лесно се избивал и т.н., така че давайте акъл как да завърша процедурата по депозиране, та да свърши тази епопея. :)

Мерси!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Опита ли да избереш опцията:

Deposit money via our site first. (your current account balance: USD 31.62)

Това би трябвало да е :)

Поздрави,
      Надя
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Ами нищо не избрах, щото исках да видя първо вашите коментари :)

А с това чудо,

Receive an additional BONUS for increasing your deposit amount.

Continue with my original deposit amount.
      Deposit an additional US$10.00 and receive an extra US$7.00 bonus.
      Deposit an additional US$20.00 and receive an extra US$15.00 bonus.
      Deposit an additional US$30.00 and receive an extra US$22.00 bonus.

ко прайм? ;)
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Избрах си първата опция, после тази, която спомена Надя, дано всичко вече да е наред!

Благодарско за съветите!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      А стана ли самият депозит?

Поздрави,
      Надя
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Мне. :(

Изпълних всички стъпки и накрая ми излиза страницата на МБ с Upload funds и после като натисна Bank transfer ми излизат данните на банката...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Хм, аз никога не съм депозирала в 888poker, така че не знам какво да те посъветвам.

Защо не им пишеш директно на тях за помощ?

Поздрави,
      Надя
    • 1
    • 2