Zdraveite komardjii:)

• 9 отговора
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Комарджийте в сайтовете за залагания и рулетките :) Тук са играчи :f_biggrin:
      А по принцип - късмет! На никой не е навредил! :s_biggrin:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей piratcho,

Добре дошъл в PokerStrategy.com!

Кажи ни нещо повече за себе си - как се казваш, от къде си, от кога играеш покер?

Ако имаш някакви въпроси, не се колебай да питаш и ти!

Поздрави,
      Станислав
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей piratcho ,
      разбирам че сигурно си искал да се обърнеш към хората с някъкво по различно нарицание от стандартното, но специално за мен това е много грозна дума . Първо бих те посъветвал да пишеш на кирилица а не на маймуница и второ те приветсвам с добре дошъл и искам да ти пожелая много успехи и късмет .
      Та ако се върнем на комарджиите искам да ви разкажа една история ,която някои от вас сигурно вече я знаят .

Та имало едно време един мнооого скромен човек . Родил му се син , който пораснал и започнал да се шляе насам натам и научил за "комара"и започнал да играе по малко . Един ден отишъл при баща си и му рекъл :
      -Тате искам да ме заведеш при най - големия комарджия, да ми даде акъл и да се уча от него .
      Баща му го изгледал умно , но се съгласил . Тръгнали на следващия ден и баща му го завел в най - изоставеното село , в най - бедната махала , където хората били омазани до шия в л..на и живеели в нищета . Влязъл в една схлупена колиба и казал на синът си :
      - Ето....тук живее най - големия комарджия .
      - Ама как так - отвърнал малкия .... - Нали като е най - добрия трябва да е богат и да живее в палат .!?
      - Не......отговорил бащата ...... НАЙ - ГОЛЕМИТЕ КОМАРДЖИИ СТИГАТ ДО ТУК . !!!

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Първоначално публикувано от elpatseto
      Здравей piratcho ,
      разбирам че сигурно си искал да се обърнеш към хората с някъкво по различно нарицание от стандартното, но специално за мен това е много грозна дума . Първо бих те посъветвал да пишеш на кирилица а не на маймуница и второ те приветсвам с добре дошъл и искам да ти пожелая много успехи и късмет .
      Та ако се върнем на комарджиите искам да ви разкажа една история ,която някои от вас сигурно вече я знаят .

Та имало едно време един мнооого скромен човек . Родил му се син , който пораснал и започнал да се шляе насам натам и научил за "комара"и започнал да играе по малко . Един ден отишъл при баща си и му рекъл :
      -Тате искам да ме заведеш при най - големия комарджия, да ми даде акъл и да се уча от него .
      Баща му го изгледал умно , но се съгласил . Тръгнали на следващия ден и баща му го завел в най - изоставеното село , в най - бедната махала , където хората били омазани до шия в л..на и живеели в нищета . Влязъл в една схлупена колиба и казал на синът си :
      - Ето....тук живее най - големия комарджия .
      - Ама как так - отвърнал малкия .... - Нали като е най - добрия трябва да е богат и да живее в палат .!?
      - Не......отговорил бащата ...... НАЙ - ГОЛЕМИТЕ КОМАРДЖИИ СТИГАТ ДО ТУК . !!!

Поздрави
      Пламен Георгиев
      Много интересна история , не я знаех. Мерси :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Здравей Комарджио,

Добре си ни дошъл. Късмет по масите... :f_cool:

Поздрави,
      Ники
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      където хората били омазани до шия в л..на и живеели в нищета .
      LOL!!!
      Доста поучителна :) и интересна история.
      Добре дошъл и от мен. Успех.
      Поздрави.
      Марто
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Добре дошъл,
      пожелавам ти много успехи в покера.
    • twinster
      twinster
      Бронз
      таа дума много я мразим...комарджия разбирам да хвърляме зарчета...вярно и във покера има залагания (по принцип всяка игра със парични залози се води като комар.) но там е друго.

Успех,комарджио X(
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет piratcho,

За разлика от историйката там, аз ще ти дам насока още сега, за да избегнеш тази махала: Стратегическа секция на PokerStrategy.com.

Успех!

Поздрави,
      Деси