Привет и от мен

• userboard
      userboard
      Бронз
      Здравейте всички,

Казвам се Христо, от Варна. По принцип съм голям почитател на спортния бридж и това беше моята голяма тръпка преди да се запаля по покера, между другото съвсем случайно. Преди около година забелязах, че големият ми син прекарва много време в онлайн игра на покер - разни фрийроли и то така вглъбено, че се налагаше почти насила да го откъсвам от компа. На всичко отгоре след месец-два взе че спечели един фрийрол с 2000 участници и някакси взе да ме гледа отгоре. ;) За да го разбера по-добре момчето, реших и аз да се запозная с играта, иначе сигурно нямаше да съм обективен родител. По негова препоръка се регистрирах в няколко малки зали с много фрийроли – LuckyAcePoker.com, 4Kings.com (сега PokerHills.com) и в Bodog.com. Започнах и яко да чета разни статии на английски, които синковеца ми препоръча и ... така се почна. :rolleyes: Играех основно фрийроли No-Limit Texas Hold'em и доста скоро започнах да достигам все по-напред в турнирите, а накрая се случи и неизбежното – спечелих първия си фрийрол с 2000 участника. :D Впоследствие все по-често започнах да влизам на финални маси, като спечелих и още един голям фрийрол. Така поне като покер играч спечелих и респект от страна на сина ми. Тогава си помислих, че съм мноооого добър.... =) Колко съм бил далеч от истината. Един ден търсейки статии за покер, по погрешка съм пуснал търсенето на български език и хоп – попаднах на линк към bg.pokerstrategy.com.. Зачетох се и ето вече почти 6 месеца съм регистриран в сайта. Сега играя основно в 365bet.com, предимно СМС на кеш маси и малки СНГ турнири. До момента нямам някакви особени успехи с изключение на едно 2-ро място в 250 EUR фрийрол, около 800 участника (37.50 EUR за мен) :s_biggrin: . Сина сега е на бригада в Щатите, но като се върне непременно ще се регне в сайта с моя препоръка. Все пак има заложби момчето и се надявам да ме стигне и задмине като бърз влак. Това е „накратко“ инфото за мен. Желая най-вече здраве на всички и ... успех по масите! :spade: :heart: :diamond: :club:
  • 7 отговора
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Добре дошъл,
      не се притеснявай, с помощта на този сайт успехи рано или късно ще дойдат.
    • userboard
      userboard
      Бронз
      Благодаря ти Светлана, видях твоето представяне и мисля, че си много добър пример за развитие на покер играч. Надявам се след година и аз да мога да се похваля с подобни резултати. Желая ти най-вече здраве, късмет и успехи!
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Мерси за пожеланията, желая ти същото и на теб.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Христо,

С удоволствие прочетох представянето ти - ние по-често четем за деца, които са започнали покрай родителите си, а ето че можело и обратното!

Ако препоръчаш сина си, можеш да си спечелиш и до $100 за това, когато той използва твоя линк за препоръчител.

Колкото до успехите - Светлана е напълно права. Понякога отнема известно време и трябва търпение, но си струва чакането ;)

С какво се занимаваш извън покера?

Пожелавам ти много успех на покер масите!

Поздрави,
      Надя
    • userboard
      userboard
      Бронз
      Извън покера съм ангажиран с мениджмънт и маркетинг в малка IT фирма. С колегите борим кризата както можем и гледаме да сме като в МТТ турнир - да оцелеем възможно най-дълго и да стигнем колкото се може по-напред с възможно най-голям стак. :D
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от userboard
      Извън покера съм ангажиран с мениджмънт и маркетинг в малка IT фирма. С колегите борим кризата както можем и гледаме да сме като в МТТ турнир - да оцелеем възможно най-дълго и да стигнем колкото се може по-напред с възможно най-голям стак. :D
      Много добре казано!

С какво се занивама фирмата? Ако имате някои интересен проект, не се срамувай да се похвалиш :-)
    • userboard
      userboard
      Бронз
      Нищо особено за хвалба. Занимаваме се основно с поддръжка на клиентски сайтове, уеб услуги и от време на време пишем програми по поръчка на клиента. Но пазарът се стесни и не ни е лесно от доста време насам. Мисля, че в нашето положение са немалко фирми от бранша :D