Здравейте

• SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Здравейте на всички.
      Не съм от скоро в тази общност, но мисля, че не съм се представяла пред вас.
      Казвам се Светлана Калева, играя покер, от както попаднах в този чудесен сайт, някъде от края на миналата година.Искам да благодаря на целия екип на този сайт, които си вършат перфектно работата.
      Отначало нещата не вървяха добре, но след доста четене на статии и гледане на видео материали, резултатите дойдоха.
      От началото на моята скромна кариера играя във Фул тилт, в момента играя СНГ на една маса със вход 11+1$, имам банка от 100БИ за 22+2$, но не се чувстам напълно готова да ги играя.И на тях ще им дойде времето :) .
      Успех на всички.
  • 4 отговора
    • victortsenkov
      victortsenkov
      Бронз
      Здравей Светлана,

Благодаря че сподели развитието си с нас. Доста е мотивиращо да се знае, че някой е успял въпреки трудностите. Продължавай в същия дух, а пък като успея да изкача лимитите може да се засечем по масите.

Вик
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Светлана,

Благодаря ти, че се представи във форума! Радвам се, че си доволна от екипът зад bg.PokerStrategy.com

Между другото имаш ли много приятели, които са покер играчи? Как се запали по онлайн покер?

Поздрави,
      Станислав
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Ами нямам толкова много приятели, които се интересуват от покер.Но членовете на тази общнос са настроени приятелски, готови са да окажат помощ на всеки, на когото е нужно.
      По покера, както съм написала в представянето си, се запалих след като попаднах на този сайт.Отначало бях леко скиптично настроена, но след като получих началния капитал и започнах да играя, разбрах че покерът е стратегическа игра и късметът няма почти никакво значение.Трудът, който полагаш в учене и анализиране, ти се отплаща.Това ме мотивира да се развивам.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Ето това може да те накара да се усмихнеш и след най-дългия и изморителен ден... :s_biggrin:

Радвам се много, че нашата страница те е запалила по покера и че така уверено качваш лимитите!

Поздрави,
      Надя