Parite sa na6ata BIBLIQ

• MrrSEVEN
      MrrSEVEN
      Сребро
      Zdraveite ! Kazvam se Svilen i sam na4inae6t poker strateg ! Predi nqkolko meseca zapo4nah da izu4avam sveta na pokera i mai 6te se okaje edno dosta zabavno mqsto izpylneno s mnogo adrenalin i silni use6taniq...
      Kato 4e li to4no tova sam tyrsil vinagi ! Vse o6te e rano da davam ocenki za igrata si i kolko moga da postigna , no sam silno ambiciran i me4taq za da stypq na masite na jivo v nqkoi po golqm turnir . Za sega tova e mn dale4e za6toto nqmam mn golqma vazmojnost da depoziram sredstva , a ot nulata e mn trudno da napravi6 kakvoto i da bilo ... Nael sym se da izu4avavam osnovno SNG strategiqta i mislq da zapo4na s mikro turniri ot po edin dolar i ne6to . Makar 4e vednaj napravih ve4e takyv opit no bankrola mi be6e mn malyk i ne pokrih dvata procenta no vse pak opitah
      na po niski limiti nqma smisal tam sa dostaty4no slabi za da imam uspeh
      izigrah 14 , 15 turnira i vlqzoh v parite 6 pyti ne znam dali e dobre , no mislq 4e za na4alo stava . Naloji se oba4e da izteglq sumata koqto registrirah sled igrata , i sega s netyrpenie 4akam da napravq sledva6tiq depozit dano pokriq tozi pyt 2% limit za vhodovete za6toto taka 6te igraq po osvobodeno ..........
      Pozdravi na vsi4ki , kysmet po masite i pomnete Parite sa na6ata bibliq!!!
  • 7 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Свилене,

Първо искам да те помоля да пишеш на кирилица, както сме помолили в нашите форумни правила.

Девизът ти ми харесва, особено ако се придържаш и към управлението на банката!

Откъде си?

Поздрави,
      Надя
    • MrrSEVEN
      MrrSEVEN
      Сребро
      Здравей Надя , разбрах за кирилицата , член на форума ми поясни защото видях че никой не ми писа опитах втори път като започна не с девиза си а със обичайното здравейте и тогава този пич ми писа че мойе би , е заради латиницата ... но все пак не се отказах и си инсталирах прословутия flex type и за трети път казах здравейте и очакваики там вече някой да ми пише то се оказа че ти ми писа тук ...
      Както и да е ...това не е толкова важно , макар че си помислих .. Да нямам някакъв етикет на челото ? отидох до огледалото уверих се че всичко е наред и продължих а докато си чаках изиграх Ламборжинито най накрая и влязох във финала за 19 ти
      Така какво ме пита от къде съм .. Ами живея във Варна ако това е от значение , защо се интересуваш ?
      А имам и един въпро как да се сприятеля с някои от стратезите тук ? няма опция за изпращане на молба само за съобщение , пиша го и до там няма изпрати или нещто подобно >>>>?
      Ако разгледаш по горе ще забележиш историята ми на кирилица там моля колегите в кавички да ме посаветват коя зала да избера POker Stars или Фулл Тилт .. Ти какво би ме посъветвала ? като се има в предвид че основната ми стратегия е да се изкача по лимитите в СНГ...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Ако си решил да играеш SNG, аз лично ти препоръчвам Full Tilt Poker - аз също играя там :)

Доволна съм от трафика, софтуера, бонусите, рейкбека :) Отскоро предлагат дори обслужване на клиенти на български :)

Ето как да станеш приятел с някого: Първо кликни на Станете приятели под снимката му, а после просто натисни Изпрати, когато се покаже този прозорец:

Поздрави,
      Надя
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      здравей ,прочетох девиза ти и се сетих за една публикация която показва лошо управление на печалби от лотото ,и смятам че това важи и за покер печалбите и правилното управление на банката
      http://biskvitka.net/2010/09/15/shtastlivite_pechelivshi_ot_lotto__the_lucky_winners_of_the_lotto.html
      разгледай снимките и описанието и си помисли какво би направил ако спечелиш много пари от покер ?(
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Доста е висок процента на хората, които са спечелили от тото/лотария и после са изгубили всичко или дори са били по-зле от преди да спечелят. Аз поне мисля, че има голяма корелация между хората, които след като спечелят много пари ги губят бързо, и mindset-а на хората, които играят в тото/лотарии.
      Все покера е нещо съвсем различно, нищо че има и доста хора, които гледат на нещата по същият начин.
      Повечето покер професионалисти (говоря за online, не за чисто live играчите) обаче независимо, че са млади, обикновено са добре образовани и са имали и други опции освен покера, и целта им е да изкарват пари, за да си осигурят по-добро бъдеще, а не да си харчат парите.

Основните причини "късметлиите" да си губят парите, ако не са свързани с това просто да си изхарчат парите, са лоши инвестиции (даване пари назаем на третия ти братовчед да отвори магазин за чорапи и бельо втора употреба и други лоши роднински заемки също се броят), a покер играчите имат приемущество пред нормалните хора, всичко друго равно, поради това, че всъщност инвестирането е доста близка професия до покера.

Best,
      Georgi Nikolov :s_love:
    • MrrSEVEN
      MrrSEVEN
      Сребро
      Благодаря за съветите Надя
      Ако трябва да отговарям относно девиза си , то мисля че парите в тази нова за мен общност са ръководната ценност на поне 90 % от хората , макар и да не си го признават и опита им почти от нищото да влязат в големите пари .... Сигурен съм че най усърдните ще успеят
      Късмет на всички ....
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      :) MrrSEVEN

Валутата тук е блиндове. Успех по масите!

Поздрави,
      Деси