Писна ви от мен .....:)

• MrrSEVEN
      MrrSEVEN
      Сребро
      Здравейте , за пореден път , Извиняваите че се потретям но нямах необходимия софтуер да пиша на кирилица . След второто ми послание се намери един добър човек да ми обясни за какво иде реч та , наи накрая и аз да се представя
      Казавам се Свилен и от скоро съм в покер обществото , ако мога да се причисля към него след няколко спечелени фрирола и и още толкова СНГ - турнира на микро лимити.... От край време се занимавам с хазарт но най накрая открих начина да съчетая късмета с някакви умения и знания които мога да натрупам от времето и парите инвестирани в дадена игра а именно покера ...
      Трудно е да загърбиш времето пропиляно по рулетки и безмилостната борба с мачовете в ежеседмичните програми за спортни залози и да се впуснеш в у4ене гледане анализи на ръце ит. н . и т. н . или всичко което намирам благодарение на вас и вашия саит ...
      Признавам че ми е трудно но както разбирате съм упорит и се надявам това да ми помогне да се изкача нагоре по стълбицата.....
      Насочил съм се към СНГ стратегията на микро лимити с цел да се изкачвам нагоре според банкрола ми Вече направих един неуспешен опит като се занулих но така или иначе опитах да пробия с мн малко средства защото нямаше как да си позволя повече ... Скоро ще се тракна в някои от саитовете мисля да се съредоточа максимално а и момента е мн подходящ с оглед на промоцията за стр.точките за да сека4а на следващо ниво .....
      Много се колебая само , 4е кои саит да избера Poker Stars или Full Tilt
      , помогнете в избора ми и ми дайте съвет моля ....
      Късмет на всички
  • 7 отговора
    • victortsenkov
      victortsenkov
      Бронз
      Здравей,

Добре дошъл и успех в играта! Аз мога да ти кажа, че съм играл в Меншън и отскоро играя във Фултилт и не бих се върнал в Меншън (дори и да можех). Не съм играл все още в Покер старс, но мисля ей сега да пробвам едно фрийролче и евентуално след това бих могъл да споделя първите си впечатления. Но като цяло мисля, че е по - добре да започнеш в Фултилт, защото седмично ти връщат 27% от рейка който си генерирал. Пожелавам ти да имаш много поводи да се хвалиш във форума :s_cool:

Вик
    • MrrSEVEN
      MrrSEVEN
      Сребро
      Благодаря приятел ! Само не м стана ясно за рейка ...
      За Full Tilt Имаш впредвид че ако изиграя тази седмица 10 Снг на 1$ +0.20 рейки сабера 2$ рейк в края на седмицата ще ми върнат 0.54 $
      така ли ?
    • victortsenkov
      victortsenkov
      Бронз
      Точно така, което си е доста добре, особено на микро лимитите.
    • MrrSEVEN
      MrrSEVEN
      Сребро
      Да , не е зле човече ! Това може и да наклони везните
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Добре дошъл, аз играя във Фул тилт и мисля, че е много подходяща зала за игра на СНГ турнири.Има постоянен трафик, на микро лимитите има доста риби, има и рейк бек :) .Но която и зала да избереш, няма да сбъркаш, все пак това са двете най-големи зали.
      Желая ти успех в развитието.
    • MrrSEVEN
      MrrSEVEN
      Сребро
      Благодаря ти за съвета Светлана макар че решението ще взема в последния момент и няма да сумирам получените мнения съм доволен за отзова ти .... А бе как да си намеря приятели в този форум бе нещо не се задействат поканите ми не мога изобщо да ги изпратя ...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Отговорих ти в другата тема как да добавяш приятели.

Моля те да не отваряш по няколко теми с едни и същи въпроси, а просто да отговаряш в отворената от теб тема, за да не се налага да се повтаряме.

Освен това граничи със спам, а ние не го насърчаваме ;)

Поздрави,
      Надя