Стивън Кинг, Буш и аз

• DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Да се представя и аз. С NL Hold'em се запознахме през 2004 година на едно мрачно езеро в Съединените щати (в града на Стивън Кинг). По това време Буш беше президент и все още не се беше подписал на един лист, а PartyPoker беше най-голямата зала. Спомени от дните, когато онлайн покерът вилнееше бясно из Америка, и то напълно законно.

Над две години работих в PartyPoker, после започнах в PokerStrategy.com и сега се представям във форума, ама споко, Надя няма да ми даде суичъра, така че продължавайте в същия дух!! Много се радвам да науча повече за всеки от вас!

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
  • 5 отговора
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP

Над две години работих в PartyPoker, после започнах в PokerStrategy.com и сега се представям във форума, ама споко, Надя няма да ми даде суичъра, така че продължавайте в същия дух!! Много се радвам да науча повече за всеки от вас!

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
      Силно се съмнявам, че не е за суитшъра. :D :D Особено след "навалицата" на хора, които се представят след пускането на промоцията.

Иначе в допълнение бих искал да кажа, че мисля, че ще е доста интересно и администраторите да си направят блогове. Така ще можем да следим какво се случва с техния живот и с техните покер кариери.
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз

Иначе в допълнение бих искал да кажа, че мисля, че ще е доста интересно и администраторите да си направят блогове.
      +1 :s_biggrin:
    • ivanfsg
      ivanfsg
      Бронз
      Първоначално публикувано от LetchLord

Иначе в допълнение бих искал да кажа, че мисля, че ще е доста интересно и администраторите да си направят блогове.
      +1 :s_biggrin:
      +1
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Aaa Деси , не върви кака.... Няма суитчър за теб! :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от kymupa

Иначе в допълнение бих искал да кажа, че мисля, че ще е доста интересно и администраторите да си направят блогове. Така ще можем да следим какво се случва с техния живот и с техните покер кариери.
      За тази цел с блога, ами ще трябва да теглим клечки със Станислав и Надя (най-дългата отваря блог), за да си осигурим достатъчно време за игра. Много неща се случват зад кулисите и рядко ни остава достатъчно време за игра, за да ъпдейтваме често. Предстоят още изненади и усилено работим над нови проекти и идеи.

Затова започнахме и темата за живота в офиса ни в Гибралтар. Да приемем, че това е общият ни блог. :)

Иначе, идеята е добра и ми харесва. Ще видим как ще се стекат обстоятелствата в бъдеще. :)