Начален капитал- ЗАБАВЯНЕ

• bgtapaka1
      bgtapaka1
      Бронз
      Моля, изчакай
      Нашият отдел за обслужване на клиенти проверява данните ти и ще се свърже с теб, ако е необходима допълнителна информация. Междувременно проверявай пощата си от време на време.

Първоначално бях объркал номера, и ми дадоха да го променя,както и направих но вече 3-4 дни няма отговор. Бих желал да има такъв в близката 1 седмица :) Ако е възможно. Благодаря предварително !

Поздрави, Никола (пловдив) :)
  • 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей bgtapaka1,

Съжаляваме за забавянето. Колегите ще се свържат с теб при първа възможност, просто бяха в намален състав последните дни. Благодарим ти за разбирането!

Поздрави,
      Деси
    • bgtapaka1
      bgtapaka1
      Бронз
      Здравейте отново и извинете за нахалството :)
      Както и да е.. днес човек от екипа ви ми се обади и просто потвърдих датата си на раждане и ми бяха зададени няколко елементарни въпроса :) Благодаря ви много за предоставената възможност за тестване на стратегиите ви в реални игри, без да рискувам и стотинка :)

Поздрави,
      Ники :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @bgtapaka1

Виждам, че вече си получил началния капитал! Искам да ти напомня, че днес ще има фрийрол за $1000 във Full Tilt - виж ми подписа за детайли :-)

Успех по покер масите!
      Станислав
    • bgtapaka1
      bgtapaka1
      Бронз
      Да, чудесна промоция отново. Играя го, както и няколко СнГ турнира :) Успех на всички !