турнири ламборжини

• zeptera
      zeptera
      Бронз
      Здравейте.Казвам се Иван и играя от една година.Печелел съм различни суми от безплатни турнири но мисля че най големия ми успех беше класирането ми сред първите 18 от 9000 човека на турнирите от серията ламборжини печелейки билет за турнир за 100 000 долара на какъвто никога не съм играл.Какво мислите за тези турнири
  • 10 отговора
    • tisho26bg
      tisho26bg
      Бронз
      Kaкво да мисля як е . Браво , че си минал квалификацията . Мен три пъти ме спират на балона . Успех и да се похвалиш с ламборджинито другия път :)
    • MrrSEVEN
      MrrSEVEN
      Сребро
      Здравей приятелю ,
      аз също се класирах вчера за седмичния финал . Според мен броя на участниците за 19 . 09 няма да надвиши 4000 човека което означава че ве4е сме в парите :) , което си е успех , наградния фонд се разпределя до 4000 то мястоот там на сетне каквото доиде с добра игра спокоино може да се влезе на големия финал защото първите 2000 се класиират а това означава че следващия ти голям турнир ще бъде за 250 000 $ . Успех на 19 ти ...
    • zeptera
      zeptera
      Бронз
      За съжаление турнира беше в неделя.Играхме 7000 човека и не ми тръгна.Класирах се 2103за което и взех 10 долара......успех на всички
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Ами това са то 9 входа за сателита с 1$ :) Аз от там де факто взех 2 от 3-те ми билета за Седмичните финали... вече спрях, защото имам за оставащите 2 седмици вход вече. А таз седмица беше такава суша от към карти, че аз дори в парата на попаднах :(
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Иван,

Добре дошъл в bg.PokerStrategy.com... виждам, че вече си получил началния капитал. Успех по покер масите!

Ако имаш въпроси или проблеми, не се колебай да пишеш във форума или директно на ПОМОЩ

Поздрави,
      Станислав
    • zeptera
      zeptera
      Бронз
      Разбира се точно за това използвам тези 10 долара........но нещо ми се влоши играта и за сега без успех...
    • MrrSEVEN
      MrrSEVEN
      Сребро
      Не е кои знае какво , но за начинаещ мисля че е добре >>> Класирах се днес за Финала на 03 Октомври ... ( нагр. фонд 250К$ ) . Влязох в топ 1000 , след 3.5 4асов маратон и увели4их банкрола си с 30 $ . Мисля че е добре за моя статус ...?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей MrrSEVEN,

Благодаря ти, че сподели за своя успех! Страхотна новина! $30 не е никак малко и определено ще ти бъдат от полза. Желая ти успех в следващия турнир и нека късметът да е с теб!

Поздрави,
      Деси
    • MrrSEVEN
      MrrSEVEN
      Сребро
      Благодаря за пожеланията Деси !.... , чул те Господ , относно късмета а аз залягам над уроците.... относно уменията ....
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ MrrSEVEN,

Виждам, че имаш необходимата мотивация, така че продължавай в същия дух, а късметът ще дойде. Не всеки ден е Великден, но усърдната работа се възнаграждава, така че само напред!

Поздрави,
      Деси