Илиан Динев

• idinevv
      idinevv
      Бронз
      Здравейте,

казвам се Илиан Динев на 24 г. родом от Пловдив =) . Играя покер от близо една година но само през свободното си време. Нямам много ръце изиграни само 10 000 но от както разбрах за вашия сайт нещата се промениха коренно. За един месец успях да науча доста даже да стана и сребро, което ми позволява да науча още повече неща за стратегията както и за самия покер. За което благодаря на целия ви екип. За вас научих случайно и то наскоро. Бях препоръчан от ваш вече доста добър играч и мой много добър приятел Silent21. Каза ми влез, прочети и започни на ново. Това и направих. Сега съм доволен от това, че съм го послушал, защото да играеш покер и то по правилен начин си е една голяма емоция и преживяване, даже и на малките лимити на които съм сега. Да играеш покер без да знаеш какво се случва да си призная си е доста голямо кощунство, хабене на нерви и разочарование, и най-вече пари. Отново едно голямо благодря на екип на Pokerstrategy и на Иван :D .

Поздрави,
      Илиан
  • 3 отговора
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Здравей!

Радвам се, че покер общостта от Пловдив нараства с още 1 играч. Така де, трябва да се знае, къде се играе най-добрия покер в България. :)

Поздрави и успех!
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Илиан,

Благодаря ти за представянето! И аз съм от Пловдив и се радвам, че покер феновете от родния град се увеличават.

Подобно на silent21, мислил ли си да започнеш свой покер блог? Подобно на статиите и видео материалите, това е един много добър начин да си следиш играта и да откриваш и отстраняваш често допускани грешки...

Поздрави,
      Станислав
    • idinevv
      idinevv
      Бронз
      @Kostadin86
      Благодаря! Да ти кажа има нещо вярно за това къде се играе най-добрия покер в България :) Познавам доста добри играчи от Пловдив да не кажа най-добрите за мен в България :D

Успех и на теб !

@StanislavI

Да си кажа чесно все още не съм мислил за това. Първо искам сам да почна да анализирам грешките си, после предполагам че ще трябва да си закупя software защото главно играя от моя mac а за mac software-a струва 90$, което си е инвестиция. Иначе ако нещата потръгнат с удоволсвие ще си направя блог. За сега чета на Silent21 блог-а.