Тъп въпрос

• greivhard
      greivhard
      Бронз
      Само в 888 и Фул тилт ли мога да взема първоначалния си капитал от 50$ от теста?

Така... аз хубаво си избрах Betfred и си копират USERNAME там където трябва но всеки път като влезна тук ме пита къде искам да си направя депозит,защо така?
  • 5 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей greivhard,

Въпросът ти определено не е тъп. За съжаление този месец потребителите, които са одобрени за безплатните $50 може да избират само между 888 и Full Tilt. Всъщност има повече зали, с които работим, но тези са единствените две, които работят с българи.

Очакваме, че през октомври ще имаме поне още една покер зала за начален капитал. Към момента в Betfred предлагаме само бонус за първи депозит.

Поздрави,
      Станислав
    • greivhard
      greivhard
      Бронз
      А :( но запазвам ли си 50$ за евентуално следващия месец? Защото сега като цъкна на бетфред там където трябваше да си въведа username има едно тикче? ?(
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Да, ако щом веднъж си одобрен, няма ограничение кога да получиш началния си капитал. Може и след 2 месеца.

Ако искаш да получиш началния капитал във Full Tilt или 888, независимо, че си избрал BETFRED, просто посети тази страница, избери си покер зала, регистрирай се според указанията и накрая пиши на ПОМОЩ, за да им съобщиш новото си потребителско име и зала за безплатните $50.

Поздрави,
      Станислав
    • akamrrain
      akamrrain
      Бронз
      Давай във фул тилт брат там има яко идиоти
    • greivhard
      greivhard
      Бронз
      Кофти проблем е,че имам вече профили и в 2-те зали :( ще изчакам до другия месец да видя как ще се развият нещата,благодаря иначе