Здравейте;)

• 13 отговора
    • ivanfsg
      ivanfsg
      Бронз
      Здравей, успех и на теб
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Привет scottyrosen,

Благодаря ти, че се представи! :-) Все пак ще е супер ако кажеш още малко за себе си - например кой ти е любимия покер формат и на кои лимити играеш в момента?

Поздрави,
      Станислав
    • scottyrosen
      scottyrosen
      Бронз
      Казвам се Росен, от Варна съм.. на 21 години .. Форматът който предпочитам е Техас холд ем - Но лимит, сега специално играя на различен лимит. Позволявам си както и на 0.01/0.02, така и на 0.50/1.. но засега това е най-големия лимит на който съм се пробвал :) , играя повече със собствена стратегия, само в по ектстремните ситуации ползвам това което съм изчел в статиите за този ми ранк :) Има доста полезни неща.. но все пак разчитам на себе си ;п На покер ме зариби 1 съученик в 11 клас, когато почнахме да играем в междучасията за без парички... тогава бях леко скиптичен, но сега когато съм направил нещо.. гледам през друг поглед на нещата;) А за съученикът ми мисля, че е познат на тези които са по на дълбоко от мен ;) Йордан Митренцов ;) той ми даде началния тласък, а от мен сега остава да се доразвивам и благодарение на вашият сайт, се опитвам лека по лека;)

Успех по масите :club: :diamond: :heart: :spade:
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Добре дошъл,
      успех в развитието :)
    • scottyrosen
      scottyrosen
      Бронз
      Мерси, подобно:)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей scottyrosen,

Каква е твоята собствена стратегия и не смяташ ли, че хората с опит, написали статиите тук, а и хората, които са написали книги, могат да ти помогнат не само в трудните ситуации? Когато играеш на по-висок лимит, ами не рискуваш ли банката си или тя е достатъчно голяма?

Просто искам да ти помогна да си спестиш загуби и да се устремиш само нагоре по лимитите.

Поздрави,
      Деси
    • scottyrosen
      scottyrosen
      Бронз
      Здравей, Деси:)

Да, мисля че тези писания, от по компетентни в тази област, биха ми помогнали в трудни ситуации, но засега се справям на добро ниво според мен, и това което съм успял да направя.. :) Не, банката ми не е голяма.. почнах да играя .. мисля че преди 6 дена.. от които 2 дена нищо не съм правил, и 2 дена влизам за по час-два в кеш залата и за също толкова в фрии мъней, я да се регна в някой турнамент, я да си направя кефа с плей мъней :) от началния ми бонус $50, сега съм на $270, събрал съм 100.7 фтп и очаквам да ми стане картата скоро, че да депозирам $10, и да изтегля всичко над $50.. и да почвам пак :) Не играя редовно понеже ми се насъбраха едни дати за изпити и .. трябва да се съчетават малко по малко нещатата;) и време за едното и за другото ;) А и човек се учи от грешките си.. но за да се сгреши.. трябва да се изпадне в такава ситуация ;) Аз не казвам, че не съм прочел стратегиите;) просто, че не ги използвам в 90% от случеите в които играя ;) Но стигна ли до ситуация в която нямам отговор, са добре дошли :) Надявам се съм бил изчерпателен :П

успех по масите :club: :diamond: :heart: :spade:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей scottyrosen,

Благодаря ти! Да, беше изчерпателен. Какво да ти кажа, прав си, че човек се учи от грешките си, но твоето време и пари могат да бъдат спестени, с управление на банката и това е нашата работа - да ви спестим грешките и да ви помогнем да покорите лимитите. Ако разгледаш форума ще видиш, че много от членовете са губили пари, докато осъзнаят важността на факта, че без управление на покер банката ти, ти разчиташ на късмет, който днес е тук, а утре не е. Това е от мен.

Поздрави,
      Деси
    • scottyrosen
      scottyrosen
      Бронз
      Така е Деси, напълно съм съгласен с теб, НО засега ще се осланям на стария табладжииски лаф (понеже и аз играя от време на време) - не се играе с заровете, а с пуловете;) така и аз ... не се играе с банка, а с карти :) ще видим докъде ще стигна, междо другото.. се захванах с четенето на ново отключилите ми се теми, се пак съм сребро вече хаха;) попаднах на интересни факти и .. мисля да ги доизчета;)

успех по масите :D :club: :diamond: :heart: :spade:

$ 330,74 FTP 207,1

:tongue:
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Първоначално публикувано от scottyrosen
      така и аз ... не се играе с банка, а с карти :) ще видим докъде ще стигна
      3к ръце ;)
    • Danni83
      Danni83
      Бронз
      Здравейте и от мен
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ scottyrosen
      С карти се играе, да. Ама когато картите са добри, а бед бийтовете не прощават, хубаво е и пари да имаш. Успех ти желая все пак и дано твоите карти издържат!

Здравей Danni83!

Радвам се, че си писал/а във форума, но ще е хубаво да отвориш своя тема, а може би и да ни кажеш малко повече за себе си. Ако си направиш своя тема, може и да спечелиш нещичко, което да те топли през зимата. Виж тук: цък.

Ако имаш нужда от помощ с отварянето, моля сподели и ще ти помогнем.

Поздрави,
      Деси
    • scottyrosen
      scottyrosen
      Бронз
      Мерси, Деси:) Ако спечеля нещо прилично, ще ти вися с една бутилка вино :П хах :P

успех по масите :club: :diamond: :heart: :spade: :D