Нови 50$ бонус ?

• Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Здравейте , на двама мои приятели сте дали отново по 50$ бонус миналия месец. Искам да попитам по какъв критерий се дават , да не би да е от залата , която са избрали или нещо друго. ?
  • 5 отговора
    • mimipopova
      mimipopova
      Начален
      mai nqma da polu4i6 pak $50..... :D
    • sharki10
      sharki10
      Бронз
      Първоначално публикувано от Tancuvai
      Здравейте , на двама мои приятели сте дали отново по 50$ бонус миналия месец. Искам да попитам по какъв критерий се дават , да не би да е от залата , която са избрали или нещо друго. ?
      Най - вероятно е от "Покани приятел" бонуса. Прочети си сам условията в сайта.
    • Kalinimal
      Kalinimal
      Бронз
      Има критерии, аз също получих 2 пъти, но втория път от покерстратеджи определиха в коя зала да ги получа - 888
      На мен дадоха, защото съм член от времето когато не беше на Български.
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Първоначално публикувано от sharki10
      Първоначално публикувано от Tancuvai
      Най - вероятно е от "Покани приятел" бонуса. Прочети си сам условията в сайта.
      Не е от покани приятел :s_cool: :s_cool: :s_cool:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте всички,

За съжаление не можем да ви кажем какви са критериите - като цяло, играчите, които получават допълнителен начален капитал се избират на случаен принцип, затова и няма ясни критерии.

sharki10 обаче е близо до истината - ако поканиш приятел и той започне да играе активно, можеш да получиш още до $100 по промоционалната си сметка и след това чрез Moneybookers да ги прехвърлиш в избрана от теб партньорска покер зала. Не е точно допълнителен начален капитал, но пак са си пари, които отиват в покер банката ти!

@mimipopova: Моля те да пишеш на кирилица, както сме посочили в правилата на форума.

Поздрави,
      Надя