Здравейте

• Niksan65
      Niksan65
      Бронз
      Казвам се Никола. Попаднах на вашия сайт след дълго прищорване от моя племенник, който е много запален по покера и реши и мен да ме интегрира в тази общостност. Избрах 888 залата, направих регистрациите всичко, сега чакам бонуса. Надявам се всичко да мине без проблеми и възможно най - скоро да почна да играя по масите :P
  • 4 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Никола,

Добре дошъл в българската общност на PokerStrategy.com!

Преди колко време твоя племенник успя да те запали по покера? Отдавна ли играеш или от скоро?

Поздрави,
      Станислав
    • Niksan65
      Niksan65
      Бронз
      През лятото играеше по цял ден почти и аз сле известно време почнах да го гледам. Понаучих правилата и почнах да играя с чипове. Не мога да се похваля с някви умения, но малкия ме учи. Мисля даже да прочета някоя друга статийка и така. Одеве си снимах личните данни, тъй като нямам апарат го направих с телефона, но не се получиха добри снимки. Надявам се да свършат работа, ако не ще се наложи търся апаратче от някъде. :P
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Niksan65
      През лятото играеше по цял ден почти и аз сле известно време почнах да го гледам. Понаучих правилата и почнах да играя с чипове. Не мога да се похваля с някви умения, но малкия ме учи. Мисля даже да прочета някоя друга статийка и така. Одеве си снимах личните данни, тъй като нямам апарат го направих с телефона, но не се получиха добри снимки. Надявам се да свършат работа, ако не ще се наложи търся апаратче от някъде. :P
      Ако се наложи да ги пращаш отново, то колегите със сигурност ще те информират.

Поздрави и успех,
      Надя
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Добре дошъл, успех по масите след като получиш началния капитал.