Сега как да продължа ?

• 34 отговора
    • Raisolution
      Raisolution
      Бронз
      Продължи с началния капитал, статиите и поиграй малко истински покер!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей rumenpenevps,

Митко правилно те е посъветвал - хубаво е, че си трупал опит на масите с виртуални пари, но сега с PokerStrategy.com имаш възможност да се пробваш и на тези с истински пари.

Ако прочетеш нашите статии за статус Начален за избрания от теб покер вариант, няма да имаш проблем с теста, а след като го преминеш, те очакват $50 подарък от нас, с които да започнеш да играеш.

Това харесва ли ти като решение?

Поздрави,
      Надя
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      ...не мисля , че ще имам полза от четене на статии.. не знам какво е покера точно,но не е шах ...тук ,темата " Бед бийтс (bad beаts) - писна ми!" ми беше страшно забавна :)
      ..чух че има разни турнири,някой ако знае как става това в покерстарса..какви са,що са ..ще съм благодарен да сподели..
      ,,дефинирай "истински покер" - този на живо ли ?
    • twinster
      twinster
      Бронз
      ИСТНИСКИ ПОКЕР ще рече с ИСТИНСКИ ПАРИ ...
    • OrionMnt
      OrionMnt
      Бронз
      Истински пари :) Съвсем друго преживяване е :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      @rumenpenevps: Никой не се е родил научен, така че според мен статиите няма да са ти излишни.

А ако не ти се чете, можеш да гледаш видеоматериали - те също са помогнали на много играчи.

Успех!

Поздрави,
      Надя
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      истински покер е покер с истински пари (кеш).Ако нямаш начален бонус прочети малко материали и се пробвай да играеш фрийроли с нагласата да стигнеш до парите .Играй разумно и правилно без излишни рискове префлоп и ще натрупаш банка .Аз така изградих банка в старса без да съм депозирал ,а бонуса след като ти го дадат (което ти пожелавам) го вкарай в друга зала и така ще имаш две или три банки в различни зали .
    • twinster
      twinster
      Бронз
      да,но трудното в фрииролите е когато се натиката 7-8-9 К човека и 60% почнат да играят бинго,и винаги когато си с някой монстър те взимат с едни от най-слабите ръце.
    • bgtapaka1
      bgtapaka1
      Бронз
      За съжаление twinster е много е прав! Защото когато те не са вложили и една стотинка за чиповете си в турнира, са готови да се набутат ол-ин с ръце за които не биха дали и една стотинка от банката си! Нивото от фрийроли до платени турнири дори те да са на "микро" лимитите е много голямо :) И се надявам да усетиш къде е разликата, като започнеш да играеш с реални пари :) :f_cool:
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      Благодаря на всички ,писали и пишещи в темата :)

"фрийроли" - какво е това и има ли го в покерстарса?

"натиката 7-8-9 К човека и 60% почнат да играят бинго" - изчакай ги :)

"А ако не ти се чете, можеш да гледаш видеоматериали - те също са помогнали на много играчи" - гледам покер достатъчно,забавлявам се с коментаторите ..като виждаш картите на играчите е лесно да се коментира ,не ,не е лесно - Смешно е.Какво ще се науча от гледане?Нали всяка една ситуация,ръка и развитието й е различно всеки път?
      Първите два PPT се спечелиха с чифт тройки,като човека останал на второ място и на двата бе един и същ... дали ще се случи пак,кой знае - покер ще

"За съжаление twinster е много е прав! Защото когато те не са вложили и една стотинка за чиповете си в турнира, са готови да се набутат ол-ин с ръце за които не биха дали и една стотинка от банката си! " -мислиш ли,че някой би спечелил турнир с такава игра?Би трябвало да се радваш,ако имаш такива играчи на масата срещу тебе.
    • twinster
      twinster
      Бронз
      що ти да не си мислиш че не печелят,точно че такива балъци ни взимат,нас играчите,те просто си ръчкат,затова след 5 минути от началото на турнриа погледнеш лобито и видиш некой с 10 К стак се чудиш как става,ми така става като му върже няколко ръце и му плащатат хора със КQs AA KK KJs и т.н. а балъка ги взима с 2 3/6 5 и така...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от rumenpenevps
      "А ако не ти се чете, можеш да гледаш видеоматериали - те също са помогнали на много играчи" - гледам покер достатъчно,забавлявам се с коментаторите ..като виждаш картите на играчите е лесно да се коментира ,не ,не е лесно - Смешно е.Какво ще се науча от гледане?Нали всяка една ситуация,ръка и развитието й е различно всеки път?
      Първите два PPT се спечелиха с чифт тройки,като човека останал на второ място и на двата бе един и същ... дали ще се случи пак,кой знае - покер ще
      Здравей отново,

Разбира се, че ситуациите се различават, но в нашите видеоматериали треньорите разглеждат и стандартни линии за игра, които са приложими в редица ситуации. Освен това те много често коментират ситуациите така: Ако той би направил еди какво си, то тогава аз бих направил еди що си.

Не разбирам какво имаш предвид с това да се виждат картите на играчите: Треньорите виждат само своите карти, не на останалите играчи, така че все едно си седнал до тях и ги гледаш как играят, като ти обясняват подробно кое защо.

Признавам си, че съм леко разочарована от отношението ти към учебните материали - виждали сме неведнъж скептици, които са загубили банката си заради липса на стратегия.

Надявам се да помислиш по въпроса и да не се хвърляш просто ей така на покер масите, където да станеш лесна жертва на хора, които са прочели статии и са гледали видеоматериали.

Поздрави,
      Надя
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Надявам се да помислиш по въпроса и да не се хвърляш просто ей така на покер масите, където да станеш лесна жертва на хора, които са прочели статии и са гледали видеоматериали.

Поздрави,
      Надя
      :s_evil:
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от LiGuru
      Първоначално публикувано от Nadia

Поздрави,
      Надя
      :s_evil:
      :s_biggrin:
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      "Признавам си, че съм леко разочарована от отношението ти към учебните материали " - нямах предвид учебните материали тук в сайта,тях още не съм ги гледал,Но се извинявам ,че съм Ви разочаровал.
      Обещавам да не се повтаря.Аз пък съм разочаровам от "безплатните турнири" в покерстарса,там за една кола ...иска ми долар и нещо за да се регна...

twinster - какво те спира да правиш същото,щом си мислиш,че е печелившо ?

и...акула,която се хили - НЕ ХАПЕ !
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей rumenpenevps,

Кой покер формат смяташ да играеш? SNG + MTT турнири или кеш маси (NL/FL)? Така ще мога да ти помогна с видеоматериали, които според мен, като експерт занимаващ се с тяхното създаване за българската общност, са повече от материали с уникални отигравяния, неприложими в покер играта ти.
      Разбира се, със статус Начален няма да имаш достъп, така че се надявам скоро да си Бронз.

Поздрави,
      Деси
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      ..с толкова внимание,почвам се чувствам специален :)
      това е ,че аз не знам изобщо какви покер формати има ..като всеки ,искам безплатничко ..влезнах в покерстарса на турнири,безплатни..има само един турнир..за някаква кола ..,може и аз да не влизам дето трябва,обаче както е безплатен,така и ми иска долар и нещо за да се регна...
      играя холдем без лимит,какви са му форматите изобщо не съм запознат..както и как се става това "бронз" тоже..
      ..покер играта ми е "колинг стейшън",ако има видео за този стил на игра ,ще ми е любопитно да видя как го играят
    • twinster
      twinster
      Бронз
      спира ме това,че не искам да играя бинго а ПОКЕР.

ако искаш да седнем на един heads up с по 1000$ всеки един от нас :s_biggrin:
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      Първоначално публикувано от twinster

ако искаш да седнем на един heads up с по 1000$ всеки един от нас :s_biggrin:
      ...нещо май не съм го гледал този филм,но ако ми разкажеш малко,мога и да се сетя кой играеше в главната роля...
    • 1
    • 2