Защо се получава така ????

• GenchoTM
      GenchoTM
      Бронз
      Здравейте , вчера играх едно турнирче във Фул Тилт и спечелих 320$ . Реших да седна на кеш маса след това , но за около час бях свален с 40$.
      Не съм си променял стила на игра , играя прибрано и колкото се може по на сигурно , за блъф може би от 20 ръце 1 да блъфна и то когато имам само 1 или 2ма опонента и си проличи , че нямат нищо. Гледах , чудих се и не мисля , че правя някакви сериозни грешки . Имах 2 флъша бити с фул.
      Ако някой може да даде съвет какво да правя ще съм много благодарен , може и на скайп да ми пише Skype : Private_skype

П.П. Основно играя турнири от рода на MTT Leaderboard standings
      2+0.20$ , 3+0.30$
      От 3те турнира които съм изиграл единия е с постижение 2ро място.
      А на кеш маси ме правят дармадан , див и щаслив и т.н.
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей GenchoTM,

Като казваш, че не си променял стила си на игра, имаш предвид, че играеш турнири и кеш маси по същия начин ли?

Ако е така, ти препоръчвам да прочетеш стратегиите отново - стилът на игра в турнири и на кеш масите се различава много!

Поздрави,
      Надя
    • GenchoTM
      GenchoTM
      Бронз
      А относно рей бека след като не съм правил депозит и имам около 150 може и повече долара развъртяни и кам 105 ФТП важи ли ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Да, важи, но имай предвид, че се изплаща всеки петък за изминалата седмица.

Ти си се регистрирал тази седмица, така че рейкбек ще получиш другия петък :)

Поздрави,
      Надя