Нов форум в PokerStrategy.com

• DessiP
      DessiP
      Бронз

Здравейте стратези,

Работим над нов форум, който ще има за цел да представлява различните по-големи, а с времето и по-малки, градове в България.

Ще започнем с големите градове, а в последствие, ако има доброволци, и с по-малки такива.

Идеята е там да си споделяте информация за всякакви събития, покер или концерти, нов ресторант или клуб. Каквото ви сърце желае, стига да е свързано с този град. Може там да се разбирате за неофициални срещи с други стратези, за домашен покер, за риболов извън масите и каквото се сетите, но да не е в разрез с общите форумни правила.

Преди да отворим тази секция, ние се нуждаем от доброволци, които ще се грижат за тези форуми и с радост ще помагат на своите съграждани да са в крачка със събитията, както и да организират неофициални срещи за членовете.

Ако си готов/а да поемеш тази отговорност и искаш да помогнеш за развитието на новия форум, заяви своето желание тук. Имаме много членове, които знаем, че са способни да се справят с това, така че не се колебайте да заявите своя интерес.

Ако си от следните градове и си активен член в нашето покер общество,
      молим да заявиш своя интерес тук:

- София
      - Пловдив
      - Варна
      - Бургас

Може и от други по-големи градове, но ще трябва да изкажете своето желание.
      Ще ви пишем на регистрираните имейл адреси, така че се уверете, че са функциониращи. В тази тема молим да обявите официално своя интерес.

Поздрави,
      Екипът на PokerStrategy.com
  • 63 отговора
    • twinster
      twinster
      Бронз
      УаУ това е невероятно,браво на екипа,отново ЧУДЕСНА новина.Така ще може съгражданите-колеги да правят сбирки.Браво.
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Ееееееех,
      старата столица не е нито много голям град,нито пък има кой знае колко голям интерес към покера-общо взето всички покер стратези ги познавам лично(с 1-2 изключения).
      Иначе поздравления за идеята-за пореден път успяхте да измислите нещо,което да раздвижи форума(поне такива са очакванията ми).
      Поздрави,
      Митко
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от twinster
      УаУ това е невероятно,браво на екипа,отново ЧУДЕСНА новина.Така ще може съгражданите-колеги да правят сбирки.Браво.
      Радвам се, че ти харесва идеята. Чакаме помощници! :)

Привет Митко (jokerasheva),

Аз токова да се надявах ти да отговаряш за Велико Търново. :( Нищо, че няма много хора, ще дойдат с времето. Ако си навит, кажи! :s_cool:

Поздрави,
      Деси
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Ако става дума и аз съм от Търново,но си стоя повече на село П.Тръмбеш...има доста работа ;(

такаче Търновци ако се организирате някой ден,може да пуснете една тема,ше запаля колата с още един фр. и ще дойдем.
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Деси,
      щом така стоят нещата аз съм в играта-ако не друго поне да сме първи,пък каквото сабя покаже.
      @twinster
      когато имаш път към ВТ се обади-ако не съм на работа ще намеря време да се видим и да поговорим за покер(и не само).
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Старта столица изпревари София! :) Много се радвам, че прояви желание, Митко, а и имаш подкрепата на twinster, така че Велико Търново е готово. Чакаме останалите 4, за да отворим форума. Ще се чуем с теб по Skype.

За който не знае: :s_cool: Митко е много активен във форума отдавна и дори отдели момент през юли да се видим на живо във Велико Търново по време на моята разходка из родината. Убедена съм, че ще бъде полезен на всички.

Поздрави от Велико Търново!!

jokerasheva

Поздрави,
      Деси
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Наистина много хубава идея!

Ще е много хубаво, ако хората се разбират да играят покер на живо или просто да излизат.

Аз лично съм от Русе и познавам един-двама покерстратези от дунавската столица. Но има и още доста фенове на играта, които не са се регистрирали (тази и миналата година почти на всяка маса в квартал "Възраждане" се играеше покер).
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Деси,
      ще очаквам с нетърпение да започнем новото начинание.

Пачо,
      сега е момента да вземеш нещата в свои ръце и да организираш русенската група.Не забравяй и факта,че Русе не е много далеко от Велико Търново и трябва само малко свободно време,добро желание и организация(с която съм сигурен,че двамата можем да се справим)за да си организираме някоя съвместна среща на русенската и търновската общност и да направим от двете малки една голяма.
      Поздрави,
      Митко
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Count that SHOP in :)
      един вид ;)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Никой от следните градове...

- София
      - Пловдив
      - Варна
      - Бургас

... не е заявил желание все още. :( Никой ли няма желание?
    • ackata
      ackata
      Бронз
      Аз имам желание за пловдив, ако се осъществи замисъла ще се пробвам да помагам с каквото мога :P
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей ackata,

Много се радвам, че проявяваш интерес! Да се надяваме, че още хора ще проявят желание, за да можем скоро да пуснем форума. Ще се свържем с теб, когато има кандидати за останалите. А и още хора могат да се включат от Пловдив, може да си помагате. :)

Поздрави,
      Деси
    • svetlin90
      svetlin90
      Бронз
      Как така не съм я забелязал тази тема до сега??? Участвам за Пловдив с 2 вдигнати ръце, просто защото може да се получи добра организация относно примерно на по биричка с покерджий... Дано повече хора да обърнат внимание на темата и ще следим развитието!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет svetlin90,

И аз не знам как така си я пропуснал, даже е маркирана като важна тема. :) Важното е, че я видя. Радвам се, че искате офлайн да се виждате. Ще трябва и във форума да се поддържа темата, това ще и е основната функция, останалото зависи от отговарящите за форума и желанието на членовете да пият по бира.

И ето на, Пловдив изпревари София с двама кандидати! Хайде... София и Варна, че и Бургас?

Велико Търново и Пловдив вече си имат кандидати, но може и повече да сте. :)

Официално искам да кажа, когато от София се появят кандидати, ще отворим форума, а останалите ще могат да се присъединят впоследствие.

Поздрави,
      Деси
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Официално искам да кажа, когато от София се появят кандидати, ще отворим форума, а останалите ще могат да се присъединят впоследствие.
      Еми нека не се бави новия форум ... :D

Ли ---> София

Пък да видим къде ще му излезе края ...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет LiGuru и каква новина! :) Много се радвам, ще пиша на останалите в близките дни, за да говорим и да запрятаме ръкави.

Поздрави,
      Деси
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Първоначално публикувано от LiGuru
      Първоначално публикувано от DessiP
      Еми нека не се бави новия форум ... :D

Ли ---> София

Пък да видим къде ще му излезе края ...
      Крайно време беше......
    • MrrSEVEN
      MrrSEVEN
      Злато
      Както казваше Бареков навремето - Имаме новина ! Това е Страхотно
      Аз съм Свилен Начинаещ покер играч . Живея във Варна макар да не съм от тук , най вероятно още мн дълго време ще съм в този град и се питам защо още никой не е проявил интерес за тази идея . Относно нея , мисля че е чудесно хрумване . Дори аз самия съм се питал дали някъде няма нещо като покер клубове или нещо такова ... Все пак по-големите футболни отбори имат своите фен клубове а PokerStrategy не е никак малък отбор и мога да кажа че няма да е лошо да се помисли и в тази насока . Така или иначе покера се развива мълниеностно в БГ и хората в общността ще се увеличават неимоверно още повече в PokerStrategy където условията са повече от добри за всеки начинаещ покер играч. В случая за предложението съм -" За " , стига да имаоще някой от морската столица , защото свободното ми време е доста ограничено ( все пак сме в България и за да имаш малко се налага да работиш много ) , а и не знам какви точно ще са отговорностите на хората заели са се с това начинание по - подробно , което надявам се да разбера . Ще помагам с каквото мога разбира се което ще бъде удоволствие и чест за мен
      За сега чао от мен
      Поздрави Свилен !
      Късмет на всички !
      ,, айде че тренировката продължава :)
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      жалко че нямам време дори да имам желание :(