Въпрос за началния капитал

• ddoichev
      ddoichev
      Бронз
      Приятел се е регистрирал и направил сметка във Full tilt но вече 3-ти ден не може да получи началния си капитал. Може ли да ми кажете какво да направи за да получи капитала си от 50$

Благодаря!!!
  • 4 отговора
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      А защо приятеля ти не пита сам? Най-лесно ще е...
    • ddoichev
      ddoichev
      Бронз
      Еми не мисля, че това е темата на разговор, но ще ти отговоря. Той си направи акаунт през моя линк и аз се интересувам защо не е получил капитала си след като е му е потвърдена сметката му във Full Tilt.

Имаш ли други въпроси не по темата?
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Ами, ако му е отказан началния капитал отделът за обслужване на клиенти не е длъжен да посочи причината, поради която е отхвърлен потребителя. Едва ли ще ти я кажат и на теб...

Та препоръката ми беше той сам да си пише, защото ще е много по-лесно както за него, така и за екипът.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей ddoichev,

Правилно са те посъветвали, няма как отделът за обслужване на клиенти да каже на теб какво става с неговата сметка. Ние във форума се занимаваме с професионалното покер развитие на играчите и това на общността като цяло. Не работим със сметки. Отделът за клиенти и сигурност обаче работят. Няма да кажат на теб нищо за неговата сметка, така че моля сам да се консултира. Просто отива на Помощ (горе в менюто) и пита.

Сега ще обясня защо на теб няма да ти кажат нищо. Отиваш в банката и казваш, мой приятел има сметка, колко й е салдото, имам IBAN? Разлика между това и нас няма. На трети лица колегите не могат да предоставят информация.

Благодаря ти за разбирането!

Поздрави,
      Деси