Предложение за две нови функции във форума

• rt123
      rt123
      Бронз
      Предлагам да се напрвят две нови функции - ЛС и Модериране на собсвена тема.

Вижте как се казва темата и какъв е въпросът ми. След това и първите 2 отговора.
      Колко БИ банка трябва за ХУ ако имаш 10% рои?
      След като няма възможност за ЛС как да им отговоря на Crabster(особенно с този подпис) и kymupa, без да ги ... ъъ.. такова .. ъъъъ "злепоставям". Така де - на всеки му се случва да не дочете изречението до края. Едно и също изречение написано 2 пъти, да не го порчете и 2та пъти(а може би да го прочете и забрави?).
      Или пък, как да обясня, че според дадената там формула излиза, че ми трябват 10БИ банка за стг ХУ .. или пък как да му кажа на единия там скъперник(така де мързи го да натисне "нова тема", може би си мисли че пести място в "интернета"), че темата си е моя и по никои начин не искам да ми я спами с неговите проблеми.. Смятам че е добра идея, всеки които направи тема, да може да си я модерира. Според официални наблюдения (за 2009) по-голямата част от отгорите на въпроси зададени в блогове, форуми, коментари, yhooanswers и т.н са ... пълна глупост. Така де, в над 95% от случаите, като задам въпрос първите 2-3 отговора са пълна глупост или спам или някакви емотионки........................
  • 12 отговора
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Welcome to the internet....
    • twinster
      twinster
      Бронз
      +1 за ЛС
    • radisto
      radisto
      Бронз
      форум без тролове няма
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей rt123,

По първото ти предложение: можеш просто да кликнеш на името на играча и да му изпратиш съобщение в секцията Общност.

Колкото до модерирането на собствени теми - ще го предложим на съответния отдел и се надявам скоро да имам новини :)

Поздрави,
      Надя
    • Crabster
      Crabster
      Бронз
      Първоначално публикувано от rt123

След като няма възможност за ЛС как да им отговоря на Crabster(особенно с този подпис) и kymupa, без да ги ... ъъ.. такова .. ъъъъ "злепоставям"
      Хаха, приятел, не можеш да ме злепоставиш. =)
      Не съм толкова навътре като вас с покер терминологията, но това не е нещо, от което да ме е срам. Сигурен съм, че много от нещата, с които се занимавам аз, на вас ще са ви непонятни.
      Така че подписът ми е много подходящ - няма глупави въпроси, има глупави отговори. Обикновено сериозни хора като мен питат нещо, а лигльовци като kukkiwonBG си пишат тъпотиите, за да станат малко по-интересни и да се опитат да изпъкнат със знанията си в конкретна сфера. :)
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Лигльовците като мен?!?
      Аз доколкото виждам съм единсвеният, които каза нещо смислено в тази тема... LOL

Ще гледам да не пиша много по форума вече, да не ви преча на вас сериозните хора :f_eek:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Crabster, моля те да се въздържаш от такива категоризации и обидни имена.

В дадена ситуация всеки е прав за себе си, а това е форум, в който всеки може да изкаже мнението си. Нека не го обръщаме на място, където да се заяждаме един с друг.

Моля ви за малко разбиране и дано не се налага да се намесвам отново.

Поздрави,
      Надя
    • rt123
      rt123
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      По първото ти предложение: можеш просто да кликнеш на името на играча и да му изпратиш съобщение в секцията Общност.
      Поздрави,
      Надя

Не, не става .. става само ако даденият човек е във friend listа
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей rt123,

Разполагаме със собствена социална мрежа, говоря за секцията Общност, а не специална система за лични съобщения. Тази мрежа ти осигурява възможност за лични съобщения, когато добавиш някой като "приятел". Това, че предлагаме подобна система за комуникация, има своите плюсове и минуси. Спам чрез лични съобщения не е нещо необичайно, така че поне това ние сме успели да ви спестим.

Когато искаш да напишеш лично съобщения на някой, просто го добави като приятел, още при самото добавяне имаш възможност да включиш и съобщение към него. Разбирам, че може да не искаш този човек да бъде в списъка ти с приятели, защото не го имаш точно за "приятел", но дали всички, които добавяш във Facebook могат да бъдат наречи точно приятели, при положение, че някои са ти само познати. Поне при повечето хора е така, ако ти си изключение. Думата "приятел" не е най-подходящата, но социалните мрежи достатъчно са "злоупотребявали" с употребата й, така че вече се е наложила.

Ако не искаш после някой да е в списъка ти с приятели, винаги можеш да го изтриеш. Функция за лични съобщения обаче има налична и приканвам теб и останалите да се възползват от нея.

Относно модерирането на собствена тема, винаги можеш да помолиш потребителите да се върнат към основния предмет на темата или да използваш бутона Докладвай, за да помолиш оторизиран модератор да ти помогне. Често се случва коментарите в дадена тема да се отклонят от основния предмет и да се насочат към разновидности на предмета, но именно това дава началото на много дискусии, разглеждащи различни аспекти на предмета, което прави общуването във форуми интересно. Отново искам да отбележа, че ако темата се отклони, винаги можеш да я насочиш обратно към нейното същество. Ако имаш нужда от помощ, моля да се обърнеш към лицата, отговорни за това.

Както Надя сподели, отнесли сме твоята обратна връзка за разглеждане, но така стоят нещата към момента, а от вас зависи дали ще се възползвате от предлаганите услуги.

Поздрави,
      Деси
    • rt123
      rt123
      Бронз
      Хората хладилници на чукчите продават, та система за ЛС в която не можеш да пращаш ЛС-та ли няма да харесат... За 15 години в интернет 1 спам по ЛС нямам. За да ми прочете някои ЛС през общност, тои трябва да щракне там. Според статистически проучвания, проведени от специалист в областта, ясно се вижда, че това "щракане" се извършва средно веднъж на 1-2 седмици от средно 2-3% от потребителите на ПС!

Ще перефразирам:

1 You are welcome
      2 Функцията за ЛС в момента е груба и неудобна.Не ми харесва. Мисля че трябва да се подобри. Как - google it.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет rt123,

Благодаря, че напомни за своята обратна връзка!

Вашите мнения и предложения винаги биват отнасяни към съответния отдел, така че гласовете ви биват чути. Молим ви да продължавате да споделяте с нас.

Промени от този вид не стават за един ден. Не е като да променим един бутон във форума, така че ще е хубаво да имаме реалистични преценки. Обратната връзка от всички вас е важна за нас и ние работим над вашите предложения, като поставяме всичко в приоритетен ред. Моля да отбележа отново, че сме взели под внимание твоя коментар и е отнесен към съответния отдел още преди няколко дни.

Поздрави,
      Деси
    • rt123
      rt123
      Бронз
      Happy : )