ами сега ?

• MGlord
      MGlord
      Бронз
      Здравейте, имам въпрос

Случими се следното: регистирах се в покерстратеги.ком всичко беше точно направих теста , получих си парите (в еверест покер),но в деня в който ги получих ми поиска :

"Welcome back, MGlord.

Your security is important to us. For your protection, your player account has been placed on hold. Please help us to verify your account activity and other details by clicking on Verify Account.

Verify Account -----------или----------- Skip "

В интерес на истината имаше няколко варианта да изпратя информацията избрах през интернет пратих снимки на кредитната карта от всички страни ,моя снимка и т.н ,НО идва едно голямо НО реших да пробвам какво ще стане ако избера направо cash-out попълних всичко ,но отново ми поиска да си Verify Account ,та сега незнам каде са ми парите ,защото в касата ми ги няма.Въпроса ми е какво да правя сега ? да чакам ? или нещо да натисна нз вече :)

Мерси, поздрави
  • 1 отговор
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @MGlord,

Добре дошъл сред нас!
      Екипът на PokerStrategy.com не може да ти даде отговор на този въпрос, моля те свържи се със залата. Ако скетката ти е поставена на "hold", то е нормално или да нямаш достъп до нея, това при някои зали, предполагам при други нямаш достъп до средствата си в самата сметка.

Вместо да се тревожиш, направо им пиши и ги питай какво става.

Поздрави,
      Деси