Бонуси

• kosata
      kosata
      Начален
      Здравейте на всички.
      Искам да попитам има ли начин да се вземът бонусите без да се загубят,имам предвид като при спортните залози.
      Идеята ми е да седнем на една маса 2-ма който се познаваме и да започнем да въртим парите така че когато изиграем последните пари банката ни да е плюс бонуса от дадения покер :)
      Благодаря предварително. :)
  • 6 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @kosata,

Здравей,

Дойде време да обясня и за "collusion" - термин, който е добре познат сред екипите на отделите за сигурност на покер залите. На български обяснено "тайно споразумение между двама опоненти във вреда на трета страна". Доста бързичко ще засекат вашите потребителски имена, та сметките ще бъдат засечени и никога повече няма да може да седнете на една маса, освен ако не е MTT турнир, ще имате съобщение, което ще ви информира, че сметките ви са асоциирани и нямате право да играете на една маса, а и етикетът "colluder + bonus abuser" щe ти бъде лепнат в сметката ти при залата, като те имат право да уведомят властите за злоупотребата, да не говорим, че някои зали споделят тази информация с други зали.

Като цяло, това е не просто против правилата, но е и напълно незаконно.

Поздрави,
      Деси

П.С. И още нещо, не знам къде е логиката да го правиш, при положение, че ще плащате рейк на самата зала.
    • kosata
      kosata
      Начален
      Ок ясно но все пак докато ни засекът можем ли да превъртим голяма част от бонуса или не.
      Не ме разбирайте погрешно нов съм в покера и съм чул че става да се взимат бонуси(по точно "източват"),но не знам как става.
      Може и да не съм задал паравилно въпроса,но вече мисля,че ме рабрахте.
      Очаквам отговори :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Не знам какво си чувал, но чистенето на бонус по този начин е абсолютно невъзможно.
      Нека ти обясня защо.
      Бонусите, които залата ти предоставя, всъщност представляват върната ти част от комисионната, която даваш на залата(също познати като рейкбек). Бонус със стойност от 50% рейкбек например означава, че трябва да направиш 20$ комисионни, за да изчистиш 10$ бонус. Сам виждаш, че дори и на теория няма как да "източиш" бонуса.
      На практика, освен загубите, ще бъдеш баннат, акаунтът ти затворен и данните - пратени на властите.
      Поздрави,
      darkonebg
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

може би тук е мястото да добавя, без ни най-малко да целя да обидя някого, а просто за да предпазя от главоболие, че типично българският ни начин на разсъждение да изкярим нещо като излъжем системата, няма да ни доведе доникъде. Залите имат механизми за сигурност, както описа Деси.

На нов в покера, може и да е обяснимо да му минат разни мисли, но нека най-добре първо да се попита, както си направил и ти - браво за което - за да не стават фалове.

Поздрави,
      finchybg
    • kosata
      kosata
      Начален
      Първоначално публикувано от finchybg
      Здрасти,

може би тук е мястото да добавя, без ни най-малко да целя да обидя някого, а просто за да предпазя от главоболие, че типично българският ни начин на разсъждение да изкярим нещо като излъжем системата, няма да ни доведе доникъде. Залите имат механизми за сигурност, както описа Деси.

На нов в покера, може и да е обяснимо да му минат разни мисли, но нека най-добре първо да се попита, както си направил и ти - браво за което - за да не стават фалове.

Поздрави,
      finchybg
      Ок мерси :s_cry: :s_grin:
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

защо не разгледаш нашата програма Покани приятел. Така ще можеш да увеличиш банката си по напълно легитимни начини, а не чрез рискови експерименти.

Възползвай се от Покани приятел и вземи до $100!

Поздрави,
      finchybg