Здравейте

• tashunkos
      tashunkos
      Бронз
      Здравейте покерджии :)
      Казавам се Радо и играя покер от около 2 месеца.Разбира се, имам и добри резултати както и падове, но се надявам, че ще подобря играта си.
      Радва ме, че дори при лоша серия все още не се отказвам и не проклинам лошият си късмет :P

Предимно предпочитам кеш игрите no limit, както и SNG турнири.Засега най-доброто ми място е 10 от 990 турбо holdem - no-limit.
      В момента играя на в Cake Poker на Fixed Limit с 10-те долара, които ме спонсорирахте.До момента малко бавно, но славно се доближавам до удвояване.

Намирам покера за изключителна игра, в която не всичко зависи от късмета.
      Пожелавам на всички успех на масите :)
  • 5 отговора
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Добре дошъл, щом си разбрал, че в покера не всичко е късмет, това е добре.Продължавай да си развиваш играта и резултатите ти ще стават все по-добри.Успех.
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Добре дошъл и от мен,
      Виждам, че играеш Fixed Limit, хвърли око на секцията за анализ и дискусии, няма да съжаляваш.
      Поздрави.
      Марто.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Радо,

Завидно количество за мотивация споделяш и се надявам никога да не те напуска! Когато решиш кой покер формат искаш да играеш, разгледай форумите за анализ на ръце. Марто вече те е посъветвал да погледнеш FL форума, може да ти помогне с начинанието в Cake. Виж тук: цък.

В момента тече и блог промоция, която може да ти донесе шанса да дойдеш на гости на PokerStrategy.com в Гибралтар. За повече информация настини тук.

Поздрави,
      Деси
    • tashunkos
      tashunkos
      Бронз
      Искам да благодаря на екипа за чудесния сайт и материали.Както и за 50-те долара, които ми преведохте :)

Наистина статиите ми помагат много, въпреки, че в някои случаи се доверявам на инстинкта си и засега малко бавно, но вървя на плюс в банката си. Засега все още ми малко трудно да играя на повече от 1 маса.
      И да се похваля, спечелих първия си турнир, макар и freeroll :)

Понякога обаче, наистина се замислям....защо помагате на начинаещите?
      Бонуси, начална банка, статии, видео, учители и треньори?
      Спор обаче няма - наистина има полза :)

Поздрави :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от tashunkos
      Понякога обаче, наистина се замислям....защо помагате на начинаещите?
      Бонуси, начална банка, статии, видео, учители и треньори?
      Спор обаче няма - наистина има полза :)

Здравей tashunkos,

На кратко казано - помагаме на начинаещите покер играчи, защото ние печелим ако те играят покер и печелят. Можеш да прочетеш повече информация за бизнес модела ни от тук.

Поздрави,
      Станислав