Здравейте!

• dimionline
      dimionline
      Бронз
      И аз съм нов във Full Till Poker,но не и в покера. 8 години съм работил като крупие в Японският и Шератон. Въпреки всичко успях да реша теста,чак от 3-ят път. :-))) Сега да видим кога ще ми пуснат 50$ за да поиграя на турниите. Иначе сега я карам на Freerolls. Накратко,живея от 10 години в Испания,женен съм и имам дете на 5 месеца. Ще се радвам да ми пишете. ;-)
  • 6 отговора
    • dimionline
      dimionline
      Бронз
      Вече получих началните $50 и ще започна с малки турнири,да жидя как е положението. Надявам се да пишете и да давате съвети. Те винаги са необходими. :diamond:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей dimionline,

Добре дошъл в PokerStrategy.com!

Радвам се че вече си получил $50 от нас - сега е момента да те питам какво мислиш за сайта и за учебните материали :)

Между другото щом вече си Бронз, вече имаш достъп до допълнителни стратегически статии и видео материали. Надявам се да се възползваш.

Успех по покер масите!
      Станислав
    • dimionline
      dimionline
      Бронз
      сайта е много добре. дори си свалих няколко материалчета. и гледах доста жидео тренировки. Супер сте.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей dimionline,

Поздрави от Андалусия и на теб! :) да ти е живо и здраво детенцето!
      Радвам се, че материалите ти помагат. Ще се радвам да споделиш и мнението си за анализа на ръце, а и да публикуваш там редоено.

Поздрави,
      Деси
    • dimionline
      dimionline
      Бронз
      Здравей Деси. Аз живея на 30 км от Барселона.Бях си отпуска в БГ и днес се прибирам към Испания. Вчера добре си поиграх. Спечелих място за The Big Litlle Tournament за тази неделя. А вечерта от 20:00ч до 03:30ч се борих на Daily Dolar Rebye. От 5200 човека. Завърших 121,което не е зле. Умората си каза думата. Можеше да похитрувам оше малко,но уви. All in с K J срещу A Q и сътветно излезна Q,след това J. Но нищо,беше супер. А между другото Rush Pokera е много готин. Хареса ми,че има скорост и грешките при всички са неминуеми. Чао за сега,че жена ми ще ме бие вече. =)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет,

На 30 км от Барселона?! Това е любимият ми град. Един ден бих искала да живея там. Ако някой ме попита къде искам, в Лондон, Ню Йорк, Бостън или Барселона, ще се замисля за Бостън (много обичам този град), но ще избера Барселона. Много е як този град!

Иначе за играта, Rush е доста бърза наистина и грешки дори добрите могат да направят, като натискане на грешен бутон и подобни, даже на скоро го бях гледала в едно видео.

Желая ти успех и ако идваш към Андалусия, не забравяй, че сме в Гибралтар!

Поздрави,
      Деси