Бонус 50$, а?

• Stevan4o
      Stevan4o
      Начален
      Здравей, Stevan4o,

За съжаление не успяхме да преведем безплатния ти начален капитал от $50, тъй като това Player ID (потребителско име), което си посочил за Full Tilt Poker в PokerStrategy.com, е невалидно.

Провери отново своето Player ID за Full Tilt Poker - при регистрацията си би трябвало да си получил от тях имейл, който го съдържа.

След като направиш това, отговори на настоящото съобщение и посочи правилното Player ID във Full Tilt Poker. Тогава ще трансферирам безплатния начален капитал от $50 по сметката ти за покер.

Поздрави,
      Екипът за трансфер на PokerStrategy.com

П.П. Ако имаш нужда от помощ или възникнат някакви въпроси, не се притеснявай да се свържеш с нас. Аз и колегите ми ще се радваме да ти помогнем.

############

Stevan4o,
      23.09.10 09:27: Здравейте,

Както мисля, че посочих и преди - никът ми във Fult Tilt е Stevan4o (със буквата "о" накрая. Пействам ви част от мейла ми от Фул Тилт:

Welcome to Full Tilt Poker Stevan4o.
      Before you start playing, we need to confirm your email address.
      =====================================
      HOW TO CONFIRM YOUR EMAIL ADDRESS
      =====================================
      Open the Full Tilt Poker game software

Log into your account

Choose Account > Validate Email Address from the Menu bar

Надявам се да няма други подобни проблеми, благодаря ви предварително.
      Ivan,
      23.09.10 09:43:

################

Привет Stevan4o,

Благодарим ти за съобщението.

За съжаление решихме да не ти преведем началния капитал във връзка с нашите Правила и условия за ползване.

Разбира се, ти все пак можеш да се възползваш от учебните материали и услуги, предлагани от PokerStrategy.com, ако сама направиш депозит в една от нашите партньорски покер зали. Така не само ще си осигуриш достъп до повече обучителни статии и видео материали, но и ще получиш най-добрия бонус за първи депозит.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш отново.

Поздрави,
      Иван

#########

Страшни сте, просто приказка. И кво в скромната ми особа не издържа на спец - проверката, услужливи ми съпорти?
  • 12 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Stevan4o,

Съжалявам, че трябва публично да заявя това, но ти си писал/а във форума и аз съм длъжна да ти отговоря. Със сигурност има причинна за отказа. Ние не сме оторизирани да коментираме подобни факти. Със сметки във форума не се работи. Съжалявам, че проверката не е била успешна. Надяваме се, че безплатните $50 и твоят неуспешен опит да ги получиш няма да те откажат от българската общност и съдържанието на сайта.

Ако се интересуваш от отказа, предлагам ти да разгледаш Правилата и условията ни за ползване. Някъде там се крие и причината.

Поздрави,
      Деси
    • vaiking
      vaiking
      Бронз
      Аз не съм от екипа и мога да коментирам.
      Най-малкото, което може да се е случило Stevan4o, е това че когато си регистрирвал въпростния акаунт не си използвал кода на PokerStrategy.com или си го написал погрешно. Има хиляди хора, които искат да хапнат от безплатния обяд като дори едно "благодаря" нямат намерение да кажат, да не говорим да се съобразяват с условията на даващия обяда. За това не се сърди и не използвай сарказъм и обиди в изказванията си, а помисли какво не си направил като хората, за да се случи така.
      О, и не забравяй - в правото на даващия обяда е да не го даде, никой не го задължава да го прави! Аз лично получих моя и съм много благодарен, но спазих всички условия. Успех и на теб!
      С най-добри пожелания!
    • Stevan4o
      Stevan4o
      Начален
      Хмммм... И на мен ми хрумна това, PS150 е много вероятно за объркване.

Що се отнася до отговора от екипа, това, че можете да ми намерите вратичка в правилата ви, не се и съмнявам. Както и култовото изказване, че няма какво да коментирате.

Регистрирах се в сайта ви с инфото на моята приятелка - имена, адрес и тн. (адресът ни е е дин и същ - живеем заедно). Предполагам "вратичката" се крие някото около този факт... Смешна, наистина смешна и жалка работа. Момичето иска да се научи да играе, дори си прави труда да ви чете статиите и сама си реши теста, без да гледа някой от хилядите отговори в интернет, както - убеден съм - прави всеки. Ще вкарам мои пари, което не е проблем - важен е принципа. Страшно отношение към желаещите да учат и да се възползват от уж подаръка ви.

Надявате , че това няма да ме откаже от сайта ви? С доста контакти зад гърба си с хора, свързали живота си с покера и доста добро познаване на принципа на действие на онлайн залите и тн. мога да ви гарантирам, че единствената причина, поради която има смисъл сайта ви - това са въпросните 50$. С отказа си и нежеланието да обясните каквото и да е било допълнително и непсособността си да лавирате и да намирате решение на казус, който не е винаги един и същ и изисква индивидуален подход всеки път просто ме разсмивате. Отношението е 6 точки, желанието ви за "помощ" - класа.
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Случва се и да отказват 50$
      Всичките ми препоръчани са взели, който са го поискали!
      Та една случка да споделя...
      Един от препоръчаните също препоръчал баща си (след като загубил своя-не е забранено), но дал своя ГСМ.
      Звъннали за проверката питали това онова по правилата и накрая го застреляли с въпроса - На колко години ще си догодина?! Той се представя за баща си и му знае годините, уж, та вместо 51 рекъл 61... ;)
      Е как да му дадат бонуса???
      И аз си бъркам годините понякога , но с не повече от 1 хахаха :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Stevan4o

Регистрирах се в сайта ви с инфото на моята приятелка - имена, адрес и тн. (адресът ни е е дин и същ - живеем заедно). Предполагам "вратичката" се крие някото около този факт... Смешна, наистина смешна и жалка работа. Момичето иска да се научи да играе, дори си прави труда да ви чете статиите и сама си реши теста, без да гледа някой от хилядите отговори в интернет, както - убеден съм - прави всеки. Ще вкарам мои пари, което не е проблем - важен е принципа. Страшно отношение към желаещите да учат и да се възползват от уж подаръка ви.
      Здравей Stevan4o,

Ти самият си противоречиш и ни даваш причини да мислим, че май не приятелката ти би искала да играе, а ти. Ако тя е прочела статиите, защо не се е регистрирала сама, а си се регистрирал ти (което предполагам от употребата на първо лице единствено число в началото на изречението.

Колкото и да искаме да ти помогнем, в този случай наистина няма какво да направим.

И не мога да се съглася с теб, че единственият смисъл на нашата страница, са безплатните $50. Напротив - ние сме преди всичко покер училище, като началният капитал е само допълнение към всичките учебни материали на ваше разположение.

Поздрави,
      Надя
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от Stevan4o
      С доста контакти зад гърба си с хора, свързали живота си с покера и доста добро познаване на принципа на действие на онлайн залите и тн. мога да ви гарантирам, че единствената причина, поради която има смисъл сайта ви - това са въпросните 50$.
      LOLOLOL :D
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      :f_eek:

Винаги съм се чудел, защо няма нито един, който да си признае, че е имало основателна причина за отказване на бонуса???

Защо го приемат като даденост, че той трябва задължително да бъде даден на някой???

... след това плюят по сайта и тн.!
      Приятел, покерстратеджи е дал много на милиони хора, така че нямаш никакво право да съдиш хората за твоята некомпетентност.

Благодаря!

Митко,
    • Stevan4o
      Stevan4o
      Начален
      Не съм очаквал толкова дребнаво отношение, изумявате ме.

Мога ли да получа смислено обяснение относно това - какво е значението кой се е регистрирал, кой е попълнил теста и тн? Давам ви РЕАЛНИ имена, адрес, правилно решен тест. Момичето е реално, което може да се докаже по множество начини, стига да желаете. Телефон, адрес, имена - не си ги давам от единя кеф да ги споделя с вас, нали, аз да получа нещо.

Що се отнася до теб, Митко.

Как точно ме определи като некомпетентен и, оставяйки настрана това, че в случая съм недоволен от недомислиците в сайта - демек, ще ти го обясня малко по-просто - аз имам за какво да съм недоволен, а твоята работа е да ми обясниш, то като какъв точно ти реши, че аз съм "некомпетентен" (ако това искаш да кажеш, ако не - прощавам нежеланието ти да си купиш речник)

Ми как да си призная "основателна причина" като няма, бе прЕател?

Благодаря (2 удивителни, 1 въпросителен, многоточие, тире)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Никой не оспорва, че приятелката ти съществува и че можеш да докажеш това.

Само че сметката трябва да е отворена от самия потребител, за да може да бъде получен началния капитал - това е изискване не само на нас, а и на всички покер зали, онлайн портфейли и т.н.

Самият факт, че ти се възмущаваш от нейно име, означава, че тя явно няма същия интерес като теб да получи началния капитал и да играе с него.

Това за нас е основателна причина да смятаме, че тази сметка е била отворена за друг човек, а това е против нашите правила и условия за ползване.

Смятам темата за приключена, тъй като нашето решение не подлежи на промяна (особено след публикациите в тази тема).

Поздрави,
      Нада
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Желая ти успех!

Митко,
    • Stevan4o
      Stevan4o
      Начален
      Хаха, сладури.

И сега какво - да кажа на приятелката ми да си смени адрес и името, за да може да получи 50$, така ли?

Добре измислено.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Ако приятелката ти се беше регистрирала сама, нямаше да се стигне дотук.

Затварям темата, тъй като няма какво повече да се обсъжда.

Поздрави,
      Надя