Изплащане "покани приятел"

• lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      Мислях, че лимита който сте наложили за 50$-те долара които трябва да изтеглим минимум не е много приятен, тъй като има хора(като мен) които са поканили по 2-3 приятеля а те доста бързо са изгубили капитала си и сме успяли да вземем само по 10$ от тях и мисълта ми е да се осъществи тегленето на минимум 20-30$ защото 50 не е малка цифра :)
  • 9 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Благодарим ти много за обратната връзка.

Ще предадем предложението ти и ще те държим в течение.

Поздрави,
      Надя
    • lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      Ще чакам ,защото доста ми се играе а в този момент не ми се влагат пари а 30$ мисля че ще са ми достатъчни за да започна пак. Отговорете ми възможно най -бързо ако не е нагло от моя страна :D :f_love:
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Ще чакам ,защото доста ми се играе а в този момент не ми се влагат пари а 30$ мисля че ще са ми достатъчни за да започна пак. Отговорете ми възможно най -бързо ако не е нагло от моя страна

Редактирано от DessiP
    • lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      Редактирано от DessiP
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Редактирано от DessiP
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Моля да се прекратят подобни дискусии. Дискредитирането на наши членове не е нещо, което ще толерираме във форума. Ако видите нещо нередно в нашия сайт, това включва форума и секция Общност, както и коментарите във всички секции (извън сайта ние сме безсилни), моля да не се колебайте да ми пишете на desislava.popova@pokerstrategy.com.

Моля не се колебайте да използвате и бутона "Докладвай".

Моля да се придържате към съществото на темите, когато коментирате в тях.

@ lmfaonelo44,

Надявам се да имаш повечко търпение. Ние не сме обещали да го направим, така че имай готовност и за негативен отговор. Предали сме твоята обратна връзка и ще пишем в тази тема, когато имаме повече информация. :)

Поздрави,
      Деси
    • lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      Очевидно че за всеки член на вашия сайт ще му трябва много търпение ако иска да ви изтърпи. Причината е,че разни хора предлагат разни неща, а вие от ваша страна само се "съгласявате" и ще предавате "въпросното предложение" , "ще държите хората в течение" и това си остава само с написаното. Надали едно от предложенията в тази секция на форума е прието и изпълнено :) Не съм аз човека който трябва да ви го каже, но СТЕГНЕТЕ СЕ :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от lmfaonelo44
      Очевидно че за всеки член на вашия сайт ще му трябва много търпение ако иска да ви изтърпи. Причината е,че разни хора предлагат разни неща, а вие от ваша страна само се "съгласявате" и ще предавате "въпросното предложение" , "ще държите хората в течение" и това си остава само с написаното. Надали едно от предложенията в тази секция на форума е прието и изпълнено :) Не съм аз човека който трябва да ви го каже, но СТЕГНЕТЕ СЕ :)
      Благодарим ти за обратната връзка, но не мога приема, че критиката ти е градивна.

Все пак, в големите фирми нещата не стават на момента (и това важи не само за нас, а за всички фирми). Имай предвид, че ние имаме 18 езикови общности, почти 4 милиона членове и няма как да разглеждаме и прилагаме всяко предложение веднага.

Мога да те уверя, че всяко едно предложение, което е било наистина стойностно и изпълнимо, е било приложено на практика.

Поздрави,
      Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Ето и отговорът, който получихме:

За съжаление не е възможно да намалим минималната сума за изплащане.

Всяко изплащане от програмата Покани приятел преминава през стандартна проверка (както сме описали и на страницата ни Покани приятел) и поради тази причина не бихме могли да намалим сумата - тогава административните разходи биха били неоправдани.

Ако имате нужда от помощ с това как да препоръчвате приятели, за да съберете минималната сума, винаги можете да отворите тема за дискусии във форума Покани приятел и другите членове ще споделят съвети с вас.

Поздрави,
      Надя