проблем със StrategyPoints

• Kopy88
      Kopy88
      Бронз
      Играя с истински пари от 3-ти този месец (проверих си в пощата кога съм получил писмото че са ми преведени парите) но още не ми е начислена и една StrategyPoint . Играя във Full Tilt и гледам че точките са обновявани до 8-ми (до 08.09.2010 са зелени) а аз със сигорност съм изиграл доста повече от 1$ рейк.
      Нямаше да пиша но си харесах статии за сребро които да прочета
  • 5 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Kopy88,

Моля те да напишеш съобщение на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ - щом си получил началния капитал, а още нямаш точки, е възможно да си пропуснал някоя голяма буква (и да си я написал малка) в потребителското си име :)

Надявам се скоро да получиш своите точки и да се захващаш със сребърните учебни материали :)

Поздрави,
      Надя
    • Kopy88
      Kopy88
      Бронз
      Мерси. Написах им писмо.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Дръж ни в течение, за да можем да помагаме, ако се наложи :)

Поздрави,
      Надя
    • Kopy88
      Kopy88
      Бронз
      Бил съм написал ника само с малки букви ;( Мислех си че като съм получил бонуса по тази сметка няма да има проблем, но явно трябва да е точно както си се регистрирал с главни и малки букви

Светкавично реагираха вашите колеги. Супер сте
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Kopy88
      Бил съм написал ника само с малки букви ;( Мислех си че като съм получил бонуса по тази сметка няма да има проблем, но явно трябва да е точно както си се регистрирал с главни и малки букви

Светкавично реагираха вашите колеги. Супер сте
      Радвам се, че проблемът се е разрешил! :)

Поздрави,
      Надя