Здравейте !

• thedrunkman
      thedrunkman
      Бронз
      Здравейте покер майстори .
      Как е хавата пожелавам берекет по масите и увеличаване на банките и нека ривъра бъде с вас . Пък ако дадат някои суичър добре дошъл. И пак пожелавам късмет.
  • 4 отговора
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Пожелавам ти същото и на теб.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей thedrunkman,

Много хубаво пожелание! :) Добре дошъл сред нас! Как е играта при теб или сега с началния капитал започваш? Кой покер вариант си избра? Може да те насоча към някои материали.

Поздрави,
      Деси
    • thedrunkman
      thedrunkman
      Бронз
      Какбо да кажа за играта при мен ? Нещо не върви получих началния капитал следвах инстукците по стратегията на малкия стак чат пат се получаваше но в повечето случаи не и го загубих половината на кеш маси.
      С другата част се пробвах в турнири с малук bye in и там г/д ок имам още малко ще видим само времето ще покаже и картите . Иначе на freeroll-и г/д ги счупвам .
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от thedrunkman
      Какбо да кажа за играта при мен ? Нещо не върви получих началния капитал следвах инстукците по стратегията на малкия стак чат пат се получаваше но в повечето случаи не и го загубих половината на кеш маси.
      С другата част се пробвах в турнири с малук bye in и там г/д ок имам още малко ще видим само времето ще покаже и картите . Иначе на freeroll-и г/д ги счупвам .
      Уикенда има фрийрол за $5000 във Full Tilt. Виж ми подписа за повече инфо.

;)