емм ще се представя :)

• YUKNOW
      YUKNOW
      Бронз
      Колко много "здравейте" теми...

Вече доста време съм регистриран, но не съм писал в точно този раздел досега. Сега обаче давате сучъри... :f_p:

Досега от томбола нищо не съм печелил, но има и друга причина да пиша сега :) - иска ми се да катеря лимитите заедно с някой на моето ниво. Напоследък особено, нещо ми липсва мотивация и това би помогнало много в тази насока :) Та щом казвате, че това е най-добрия начин...

Казвам се Георги и съм от Пловдив. В момента уча финанси в УНСС, 4ти курс, и живея в София.

Научих правилата на покера на първата си сериозна full time работа. Беше точно за онлайн хазарт. Тогава, обаче бях зает и не играх сериозно. По-късно напуснах работа и започнах да уплътнявам времето с четене и игра, за което благодаря на покерстратеджи, защото иначе щях неук да си играя измислени фрийроли с по 7000 души за 20 цента, понеже никак не ми се рискуваха собствените ми пари :f_p:

От тогава, с прекъсвания, играх СМС известно време, докато не я отписах и започнах СГС. Започнах от нл2, минах през нл5 и сега от към 5 седмици играя нл10. С изключение на 24ти и 25ти август всичко е добре, но тогава "изтилтих" над $180...на нл10.

Абсолютно съм съгласен с TwiceT, че mindset-а е с огроооомно значение, и не само за начинаещите като нас.

Та това е, ако някой на тези лимити иска да направим сует или да разменяме видеота - пишете. Напоследък намирам разни дупки в играта и може би оттам липсата на мотивация, малко перспектива би ми била от полза. Пък ако ударя и един суичер... :f_tongue:

Дългосрочен успех на всички! :f_pleased:
  • 10 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Относно многото нови теми за представяне - кофти е всички да си мълчат и с награда да ги караш да пишат :)

Да си играл случайно в Кейк?

Относно сешъните - има тема за тях, а и поразглеждай блоговете, ние тези дни с това се занимаваме, точно на ниските лимити (НЛ4-10) ;)

Успех!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей YUKNOW,

Благодаря ти за подробното представяне! Беше удоволствие да се запозная с твоята кратка история!

Ще е хубаво да публикуваш ръце за анализ. Дискусията и анализът са много важен аспект от подобряването и развитието на твоята игра. Досега публикувал ли си свои ръце?

Поздрави,
      Деси
    • YUKNOW
      YUKNOW
      Бронз
      @ moodkiller
      Нямах предвид, че темите са много, а че всичките са кажи-речи еднакви.
      Мне, в кейк не съм играл.

Досега съм ползвал предимно английската версия на сайта и не съм разглеждал в българския форум отдааавна, та не знаех. Сега хвърлих едно око на темите, но видях само една стара тема за сует сешън. И също всички говореха за някакъв скайп...да не би да има група на общността или нещо от сорта?

@ Деси
      Публикувам ръце, но в английския форум. Наистина е от полза, но не колкото сует сешън, мисля. Защото моите грешки са по-скоро в дребни, честосрещани ситуации и множество загубени малки потове, а не в огромни потове които губя (не че няма и такива де хах), и мисля че трудно ще се забележат в отделни постнати ръце, но благодаря за предложението. Може би ще бъда по-активен в БГ форума вече, просто досега не търсех толкова социалната страна на покер обществото :rolleyes:

ПС
      О, и Деси, предполагам ще знаеш, мога ли да играя в парти покер от България? Писах на съпорта, но ми отговороха с нещо, което мисля че си е темплате...общо взето казаха, че въпросът ми не им е важен, защото нямам real money account. Ta не съм сигурен дали значи че мога, преди май не приемаха играчи от БГ, но сега в T&C не виждам нищо такова.
      Благодаря предварително :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @YUKNOW

За съжаление Party Poker все още не приемат играчи от България. Надявам се да променят политиката си вбъдеще.

Иначе относно ръцете за анализ - не се колебай да постваш и в българския форум.

Успех по покер масите!

Станислав
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Гледам, че в "Общност" си забранил личните си съобщения, но пиши в темата за сует-а, все някой ще го види.
      Аз също не съм в скайп групата, която са организирали.

Забравих да добавя - ако си свободен този уикент, може да направим някой сует.
    • YUKNOW
      YUKNOW
      Бронз
      Ъм...не знам какво съм забранил, сега ще...позволя :D добавих те в приятели.

Свободен съм и съм навит за сует. Да се уговорим в "общност"

@ Станислав

Благодаря за инфото, жалко, играеше ми се там :)
      Сигурно имат кол центрове тук и затове не ни искат :)
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Я кажете за тези сесии, дали мога и аз да се включа?

Стига да не изпразвам някоя двуцевка през уикенда, с удоволствие ще участвам :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет YUKNOW,

Да, има кол центрове и маркетинг, VIP, плащания и още. Мисля, че всичко на PartyPoker е там, с изключение на Джим Райан и другите големи шефове (шегувам се, но наистина голяма част от компанията вече е в София). Аз не мисля, че скоро ще има промени в това. Жалко наистина, залата има какво да предложи и е една от големите.

От друга страна, искам да те попитам защо не публикуваш ръце в българския форум?

Поздрави,
      Деси
    • YUKNOW
      YUKNOW
      Бронз
      @ Костадин
      Да, добре дошъл си :) Само че не се разбрахме за точен час. Най-вероятно днес по някое време, ще се разберем в скайп. Юзърнейма ми там е "zirito", ако искаш адни ме и ще ти кажа когато ще започваме, било то днес или утре или...друг път.

@ Деси
      Хм, където работих аз имаше точно същите отдели, плюс един в който работих аз.
      Явно си много отдаден комюнити мениджър, Деси, щом София е "там" явно си в Гибралтар и въпросите ти са винаги с насоченост подобряване на комюнитито, поздравления ;)

Ами в началото като играех СМС поствах тук и четях тук. Един ден обаче разгледах английската версия и статиите бяха повече и по-добре подредени и т.н., даже мисля че питах точно теб някъде защо не са така в БГ версията и каза че скоро ще бъдат. Просто не харесвам преведени неща, губи се част от същината. Не че не се справяте добре с превода, напротив, просто е неизбежна промяната. Мисля че ще знаеш какво имам предвид. Вече мисля ще съм по-активен в БГ форума, но смятам да чета статии и гледам видеота на английски, просто покера го възприемам на английски :rolleyes:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Мерси за подробния отговор! :) Между другото, статиите на английски са от немски. :P Във всички езици обаче се работи усърдно над локализацията. Естествено, изборът си е само твой и нямам нищо против да си се възползваш на английски, но се надявам да си по-активен при нас. :)
      Мерси за хубавите думи! Успех по масите!

Поздрави,
      Деси