Zdraveite Stratezi :)

• flubar
      flubar
      Бронз
      Kazvam se Ivan ot Sofia, zapochnah da se interesuvam ot poker predi 5 godini , kogato v mahalata igraehme Frenskia 5card-draw. Ne mina i godina i vsichki za zapalihme po Texasa, tui kato staria veche ni se struvashe nqkaksi skuchen. Ot togava do sega izminaha nqkolko sezona v koito ne propuskam da poigraia kakto online taka i na jivo s priateli kogato imam vreme. Predimno igraia NL .0.12/0.25 na 3 masi ponqkoga i 0.25/0.5 Eur kogato imam stack :)

Na novite igrachi uspeh v neobiatnoto more na Texasa!

Uspeh na vsichki :)
  • 5 отговора
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Успех и на теб.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Иван и добре дошъл във форума!

Благодаря ти, че се представи и сподели за себе си. Виждам, че досега не си писал във форума и се надявам, че вече ще те виждаме по-често тук! Имаш ли някакви предложения към нас? Вашата обратна връзка е една от причините общността да се развива и ние силно я ценим. Предварително ти благодаря!

Моля да пишеш на кирилица. Това е част от нашите форумни правила, които се грижат всички ваши публикации да се четат от останалите членове. :)

Поздрави,
      Деси
    • miroslavd77
      miroslavd77
      Бронз
      Успех и на теб по масите.
    • provoman
      provoman
      Бронз
      Аз съм се представял вече, но все пак - никога не е късно отново :)
      Казвам се Пламен от Разград, играя шах, спортен бридж и покер.
      Покер поигравам вечер спед вечеря по малко - за да има време и за семейството.
      От скоро освен тексас играя и омаха хай, която ми се струва доста интересна с по-големите си възможности след флопа (където и основно се печели и залага на проекти).

Играя на най-ниските лимити където, не чака много да ми платят - защото всички плащат ;)

Зимата се надявам да имам повече време и за турнирни изяви.
      Бъдещето е пред мен и се надява со година две да се появя по-активно и по реалните маси.

Успях да изчета всичко за омахата от вашия форум и сега имам 3-4 книги които съм подкарал. Но всички са на Английски и Руски. Все пак се чете даже и малко по бавно - докато им свикнеш :)

Това го споделям защото изкам да поясня,че ако човек само играе без да се дообразова - стига до средата. Загубва интрига и се отказва.

Затова покер стратези! Четете и прилагайте. Четете и прилагайте. Когато нещо го прочетеш повторно след време - най-накрая си казваш - че при първия прочит нищо не си разбрал ;)

Желая много успехи на настоящите обиграни стратези които се целят високо и печелят челни места в турнирите.
      Нека да се появят и на истинската сцена - защото им трябва само малко вяра в себе си!

Ако може да българите да се натрупа нещо като джакпот за най-добрите с които да се подпомогне в таксите на турнирите или нещо подобно. Говоря за Българската общост -защото тук ни спират винаги финансите и нещата стават по-трудно.

Аз може и да мога да играя добре , но несмея да прекрача прага.

:f_cool:

Успех и весел купон. Защото покера е една интересна игра, която може да се прилага и в живота (когато изка да постигнеш нещо и нещата са на кантар - просто блъфирай ) :f_p:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей provoman,

Чудесно представяне! Благодаря ти! Ще е хубаво да отвориш и своя тема и там да публикуваш тази публикация. Ако имаш нужда от помощ, сподели и ще ти помогнем. Като за начало, моля да отидеш на "Нова Тема" да копираш този текст и да избереш, Започни нова тема. По този начин и ти ще имаш възможност да спечелиш суичъра.

Поздрави,
      Деси