Здравейте!

• MordosBG
      MordosBG
      Бронз
      Член съм на покер стратеджи от сравнително скоро 2-3 месеца...Иначе играя покер от около 4год. Имал съм печалби и преди да започна със стратегийте , но съм имал и доста загуби. Откакто почнах да чета и да се интересувам как трябва да се играе покер професионално....е искам да ви кажа че разликата е осезаема и материалите найстина много помагат , затова имайте им доверие :) .
      Сега да ви кажа и за 1вия ми успех от 7 долара направих 130 и си ги дръпнах преди ден два много съм доволен и ще продължавам да чета и да се уча.Мисля да инвестирам във ФулТилт и да видим как ще потръгнат нещата там :) Плюс това в тази финансова криза един добър покер играч няма да има проблеми с парите :) Примерно...

Поздрави на всички!
  • 4 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей MordosBG,

Радвам се, че учебните материали са ти помогнали! Не се колебай и да публикуваш ръце за анализ в съответните форуми - там ще получиш индивидуален съвет от професионални треньори.

Между другото идеята ти за депозит в Full Tilt е много добра. Там има 27% рейкбек, но и много промоции - например тази неделя ще има фрийрол за $5000 - виж подписа ми за повече информация.

Поздрави,
      Станислав
    • MordosBG
      MordosBG
      Бронз
      Благодаря за поканата ;) цъкнах върху регистрацията и ми отвори един прозорец в интернет браузъра , но никъде не пише че съм се регистрирал успешно...не съм сигурен че съм се регистрирал , а и има 2ма регистрирали се само ... дали ще се състой ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей MordosBG,

Регистрацията още не е отворила.

Ето ги и подробностите за фрийрола:

* Име: PokerStrategy.com Monthly $5000
      * ID на турнира: 174742218
      * Награден фонд: $5000
      * Начало на турнира: 26.09, 15:00 GMT (18:00 ч. българско време)
      * Начало на регистрацията: 26.09, 11:00 GMT (14:00 ч. българско време)
      * Брой места в турнира: 7200
      * Изисквания: сметка във Full Tilt Poker, създадена през PokerStrategy.com

Поздрави,
      Деси
    • MordosBG
      MordosBG
      Бронз
      Ааааа яснУ яснУ :D благодаря за бързия отговор...