50

• ivanpeizanata
      ivanpeizanata
      Начален
      Здравейте,регистрирах се пратих снимки въведох всички данни телефони улици имена,и изведнъж получих писмо в пощата че не съм минал проверката,немога да си обясня на какво се дължи това защо не ми се обадихте по телефона ако се съмнявате да потвърдя регистрацията си,пратих супер снимки със супер качество,какви са тия работи немога да си обясня гледам има и други хора които се оплакват
  • 17 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей,

Съжалявам да разбера, че ти е отказан началния капитал. Въпреки това решение, ти можеш да използваш ресурсите на сайта - учебни материали, форум и бонуси за първи депозит.

Поздрави,
      Станислав
    • ivanpeizanata
      ivanpeizanata
      Начален
      Да бе това го разбрах вие на всеки пишете това като не получи капитала,аз искам да знам кво сам направил грешно,междудругото като тръгнах да качвам снимките и сайта беше изцяло на английски незнам защо така да не съм качил снимките на някои английски server или незнам и аз,никoй не ми написа съобщение или да ми се обади по телефона кво е станало незнам обяснете изряден сам на 1000 процента
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ ivanpeizanata,

Щом ти е отказан капиталът, решението е окончателно. Подобни теми във форума не разискваме. Моля да пишеш на отдела за клиенти, но подробни обяснения не се дават, така че се надявам да не бъдеш разочарован.

Поздрави,
      Деси
    • ivanpeizanata
      ivanpeizanata
      Начален
      Emi az sea shte vi napravq svrah reklamaciq be hora kvi sa tiq gluposti deto pishete 50 dolara bonus bla bla i nakraq nishto az razbiram da sam samo az ama to ima i oshte hora gledam.Moje da se napravi i nqkakfo obrashtenie kam mediite tova e nedopostimo
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей ivanpeizanata,

Ние даваме пари, а не взимаме за регистрация при нас. Нормално е да имаме стриктни правила, при които бонусът да се получава. Цялото ни съдържание е безплатно и винаги е било. Има откази, но това е напълно нормално, предвид факта, че се пренебрегват правилата ни и ние сме в пълното си законово право да откажем офертата си.

Поздрави,
      Деси
    • Japsbg
      Japsbg
      Бронз
      незнам пи4ове тази нощ се регнах и днес пратих снимките ...минаха 4 4аса и воала 50 долара 888 ..не е измама може да цъкате не6то гре6но
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Japsbg
      незнам пи4ове тази нощ се регнах и днес пратих снимките ...минаха 4 4аса и воала 50 долара 888 ..не е измама може да цъкате не6то гре6но
      Благодарим ти, че сподели с останалите членове и успех на покер масите!

Поздрави,
      Надя
    • ivanpeizanata
      ivanpeizanata
      Начален
      Radvam se za teb no men me otrqzaha napisah im zashto sled kato pratih snimkite ne mi se obadiha kato se samnqvat da potvardq dannite i te gledai kvo mi pishat Получили сме твоите снимки, но въпреки това, колегите от отдела за сигурност са решили да не те одобрят за началния капитал.Prosto taka sa reshili 4e ne stavam,kak go reshiha po snimkite neshto grozen li sam im neznam,az razbiram da mi se obadqt po telefona kakto 4etoh edin komentar tuk che nqkaf se predstavql za bashta si i da nemoga da si potvardq neshto dannite ami te prosto taka sa reshili,az poznavam hora daje koito ne sa prashtali snimki a sa im prashtali kapitala ei taka a az prashtam snimkite i prosto si reshavat che sam grozen ili che sam moshennik neshto li neznam i az,koi znae nqkoi si e slojil 50 dolara v joba se pak tova e bg
    • nikolaiilkov
      nikolaiilkov
      Бронз
      seriozni sa i az gi vzex malko 4akax na zaredi registraciite koito imam vav poker saitovete no ne lajat pomagat sas 50 dolara
    • nikolaiilkov
      nikolaiilkov
      Бронз
      sega i eksurziata ako dadete jivi i zdravi da ste
    • rt123
      rt123
      Бронз
      Значи к`ва е далаверата - дават 50$ с надеждата ти да се заиграш, да станеш добър и някои ден да си ги избият. Обаче, те са те проверили в НАСА ЦРУ И ФБР даже и във 6-то раионно са питали - оказало се че според някои от горе изброените институции реалната възвращаемост на предполагаемата инвестиция, би била меко казано - нерентабилна. Следователно са ти отказали. (въпреки че от НАСА те защитили, като дори според твърденията им си бил идеален за далечни космически полети. Експиментални и еднопосочни, разбира се...)
      Шегичка :Р
      Всъшност ако вкараш пари в някои саит мисля, че пак ще ти дадът тия 50$
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от ivanpeizanata
      Radvam se za teb no men me otrqzaha napisah im zashto sled kato pratih snimkite ne mi se obadiha kato se samnqvat da potvardq dannite i te gledai kvo mi pishat Получили сме твоите снимки, но въпреки това, колегите от отдела за сигурност са решили да не те одобрят за началния капитал.Prosto taka sa reshili 4e ne stavam,kak go reshiha po snimkite neshto grozen li sam im neznam,az razbiram da mi se obadqt po telefona kakto 4etoh edin komentar tuk che nqkaf se predstavql za bashta si i da nemoga da si potvardq neshto dannite ami te prosto taka sa reshili,az poznavam hora daje koito ne sa prashtali snimki a sa im prashtali kapitala ei taka a az prashtam snimkite i prosto si reshavat che sam grozen ili che sam moshennik neshto li neznam i az,koi znae nqkoi si e slojil 50 dolara v joba se pak tova e bg
      Здравей ivanpeizanata,

Първо те моля да пишеш на кирилица, както сме помолили в нашите форумни правила (същото важи и за nikolaiilkov!).

Мога да те уверя, че винаги има причина началният капитал да бъде отказан. За съжаление ние не бихме могли да коментираме тази причина, тъй като това би обезсмислило изцяло нашата проверка на самоличността.

Ти обаче все още можеш да се възползваш от нашите безплатни предложения, като направиш минимален депозит в партньорска покер зала по твой избор. Така не само ще получиш най-добрия бонус за депозит, но и ще събираш StrategyPoints за повече учебни материали.

Поздрави,
      Надя
    • mariq02
      mariq02
      Бронз
      при мене сьщо се бавят нещата може би се 6а6кат 4е 4есто се сьбираме вьв Japs и в4ера направихме регистрацията от тях ,знае ли 4овек
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от mariq02
      при мене сьщо се бавят нещата може би се 6а6кат 4е 4есто се сьбираме вьв Japs и в4ера направихме регистрацията от тях ,знае ли 4овек
      Здравей,

Сигурна съм, че проверката на самоличността ще мине възможно най-бързо и че колегите правят всичко по силите си да няма излишно чакане.

Моля те само за малко търпение.

Поздрави,
      Надя
    • mariq02
      mariq02
      Бронз
      споко ние не бьрзаме в4ера пак в парите само 4е на 12 место ..оба4е днеска и 3 мата отпаднахме рано явно умората ве4е си казва думата днеска и утре цял ден по4ивка..благодаря 4е сте ми дигнали статуса на бронз не разбрах без депозит от каде дойдоха тия то4ки .Japs вика 4е е от изиграните пари които спе4елих в2-та турнира.облислям един мальк депозит за утре оба4е все о6те се 4удим в коя зала :f_confused: , 6те видим. а вие когато имате време пишете или се обадете за6тото в4ера бяхме и 3 -мата на финална маса в Бетфаиьр а изобщо не сме о4аквали да се обади ваш 4овек.мислехме 4е приятели се обаждат да пием кафе и никой не стана да вдигне телефона

п.п. мисля си за ФТП да е депозита 4е така и така взех да трупам там някакви то4ки пьк и тази 4ерна карта зву4и добре :–)

ох пак се разписах лягам 4е едвам гледам ве4е

лека нощ
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей mariq02,

Да, вече си със статус "Бронз"! Честито! Преди да депозираш, ще те посъветвам да завършиш проверката за сигурността. Не забравяй, че ще имаш два бонуса активни, в случай че използваш и депозитен бонус. Ако всичко мине наред с проверката за сигурност, ще си получиш началния капитал и ще трябва да акумулираш точки за него, за да го освободиш. Ако смяташ да депозираш в същата зала, в която очакваш стартовия си капитал, моля да се консултираш с отдела ни за клиенти.

Статусът ти се е променил, защото си играла с истински пари (вложила си кеш), което е довело до акумулирането на точки - оттам и новия ти статус. :)

Поздрави,
      Деси
    • mariq02
      mariq02
      Бронз
      добре ще из4акам тогава и ще сложа вьв ФТП кадето се регистрирах през сайта поне да отварям статии и да вдигам статус