Здравейте от мен DvasilevD!

• DvasilevD
      DvasilevD
      Бронз
      Казвам се Димитър и играя Texas Hold Em NL на ниските лимити в Full Tilt. Първо искам да поздравя DessiP, която винаги се включва навреме във форума и отговаря на моите въпроси. Някъде във форума срещнах определението "комарджии". Не съм съгласен. От моя едногодишен опит разбрах, че покера е игра на математически изчисления, психика и разбира се късмет. Когато играя покер се забавлявам, гъделичкам самочувствието си, когато печеля и се мотивирам когато губя. Искам да споделя с Вас че в началото бе трудно поради факта, че играех много разхвърляно и естествено губех. Сега съм си поставил цел да изградя банката, за да се изкача на по- висок лимит. Успех на всички по масите и се забавлявайте, когато израете.
  • 5 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Димитър!

Благодаря ти за представянето! За съжаление не съм Деси :tongue: , но съм сигурен, че и тя ще ти отговори през уикенда. Естествено, че покерът не е "комар" и се радвам, че и ти споделяш това мнение.

Между другото разбрали за ежемесечни фрийрол за $5000 във Full Tilt? Смяташ ли да участваш.

Поздрави,
      Станислав
    • DvasilevD
      DvasilevD
      Бронз
      Да разбрах за freeroll във Full Tilt, но доколкото разбрах тези турнири са за играчи регистрирали се през pokerstrategy.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей DvasilevD,

Благодаря ти за хубавите думи! Да, този фрийрол е само за регистрирани през нашия сайт членове. Ще те посъветвам да следиш новините за нещо в другите зали.

Приятен ден и успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • DvasilevD
      DvasilevD
      Бронз
      Благодаря ти DessiP. Често следя новините, но много ми се иска (не съм сигурен за думата) да ме тракнете към FullTilt, тъй като играя в тази зала, а същевременно с това искам да повишавам нивото си за pokerstrategy, за да мога да чета повече статии за по-горните нива.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от DvasilevD
      Благодаря ти DessiP. Често следя новините, но много ми се иска (не съм сигурен за думата) да ме тракнете към FullTilt, тъй като играя в тази зала, а същевременно с това искам да повишавам нивото си за pokerstrategy, за да мога да чета повече статии за по-горните нива.
      Здравей,

За съжаление от Full Tilt не позволяват тази операция и няма как да тракнем тяхна покер сметка към нас, ако тя не е създавана с наш бонус код.

Поздрави,
      Станислав