redbullbg777

• redbullbg777
      redbullbg777
      Бронз
      Здравейте! Казвам се Константин Хаджиев и съм от град Ардино.Играя покер от 3-4 години.Тексас Холдем без лимит ми допада най-много, предимно играя Сит & Гоу.Любимата ми ръка е 6 :diamond: 7 :diamond: .Много съжелявам, че не научих първо за вашия сайт и много се прецаках,защото успях да се регистрирам чрез вас само в 888.com тъй като имам регистрации в останалите.Желая успех на вашата общност и късмет на всички играчи по масите. :s_cool:
  • 10 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Костадин и добре дошъл във форума! Благодаря ти за представянето! Имаш доста опит. Ще се радвам да си активен във форума. Досега възползвал ли си се от форума за анализ на ръце?

Моля да пишеш на кирилица. Това е част от правилата тук: цък.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • redbullbg777
      redbullbg777
      Бронз
      Съжелявам, че съм нарушил правилата, стана неволно :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Няма проблем, redbullbg777, щом вече знаеш. :) Нищо не каза обаче за форума за анализ. ?(

Поздрави,
      Деси
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Добре дошъл, успех.
    • redbullbg777
      redbullbg777
      Бронз
      Благодаря,успех и на теб
    • redbullbg777
      redbullbg777
      Бронз
      Да форума за анализ ми хареса,даже и аз публикувах няколко ръце които мисля,че изиграх слабо
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от redbullbg777
      Да форума за анализ ми хареса,даже и аз публикувах няколко ръце които мисля,че изиграх слабо
      Радвам се много да го чуя - този форум е бил ключът за успеха на редица играчи.

Поздрави,
      Надя
    • mariq02
      mariq02
      Сребро
      яяяяя ей 4ове4е снощи на бг турнира на финалната маса видя ли как с КК паднах от 33 а бях 4ип лидерка до 12 место и после подарих половината си стак на gаrfi но пак се класирах за 3 долара. не ме е яд нито ме е срам мисля 4е рейза и олл-ина си бяха напьлно по правилата но .....фактора "кьсмет " радвам се 4е те виждам тука дове4ера пак ще играем :)
      Забелязах 4е в рьцете които у4аствах ти фолдва6е липса на карти или имах авторитет на тайт. сподели за да знам как изглежда играта ми ..
    • redbullbg777
      redbullbg777
      Бронз
      Първо,няма за какво да се ядосваш,това не е нито първата нито последната такажа ситуация.Даже мога да ти кажа,че ще имаш още много такива в бъдеще така че свикваи.Колкото до играта ти беше добра,все пак сама го каза беше чип лидер и много много не ми се искаше да влизам в игра с теб,а и нямях добри ръце за да го направя.Мисля,че не само аз уважавах рейзове те ти,а това говори достатъчно...Успех!
    • mariq02
      mariq02
      Сребро
      благодаря за подкрепата в4ера пак се класирах ама на 12 место защото поведох война с един боби като му платих рька която 50 на 100 мислех 4е губя за да видя колко са му "големи топките" както вика Japs а тои се кефи вика плати следващия пьт пак... е платих му и го пратих да гледа филма :)