Ще се представя!!!

• se7een
      se7een
      Бронз
      Казвам се Димитър, от Асеновград, на 23 години... близо 3 години играя тексас холдем, не мога да се похваля с големи успехи, но играта ми се подобрява с всеки изминал ден, статиите в покерстратеджи ми помогнаха доста... веднъж взех бонус 50 долара, но нямах нужната дисциплина и ги загубих, измина 1 година оттогава и научих доста, вече се издържам с покер, умея почти всичките й варианти и мога да дам доста съвети на начинаещите... мерси за вниманието!!!
  • 5 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Димитър,

Радвам се да видя, че си писал за пръв път в нашия форум.

Сигурна съм, че твоите съвети ще помогнат на много играчи, особено след като си достигнал такова ниво, че да можеш да се издържаш от покер.

Кой формат играеш най-често и в коя покер зала?

Поздрави,
      Надя
    • se7een
      se7een
      Бронз
      Играя предимно тексас холдем, и рядко омаха( high and high-low) , играя в poker heaven предимно заради рейкбека, по слабички са играчите на ниските нива и това е добре дошло, защото винаги е за предпочитане да се следят слабите играчи. Играя на нива 0.12-.025 на по около 8-10 маси, предимно играя тайд-агресив, но с времето се научих да влизам във всяка роля, мога да играя и много тайд, мога и много агресив, мога умишлено да играя пасивно с цел да заблудя силните играчи и предимно агресивни такива... имам малко над 800 евро и стриктно следвам правилата за 25-30 банки...
    • se7een
      se7een
      Бронз
      Забравих да разкажа по-подробно как започнах с картите и въобще с хазарта. Бил съм едва 4-5 годишен когато са ме учили да играя :) .. а сега все едно са ме изкарали от комарджийски филм, започнал съм с "draw" покер, където с времето се научих и да нагласям карти, но при тексаса е по сложно... доста математика, дисциплина и опит... За мен перфектния играч трябва да играе агресивно, да слуша рок, да пие Jack Daniels и да пуши червено Боро, да кара мотор, а на гърба си да носи китара... но не е нужно да сте всичко това за да вадите по 40-60 евро на игра, просто пишете и ще се осъвършенстваме взаимно :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от se7een
      За мен перфектния играч трябва да играе агресивно, да слуша рок, да пие Jack Daniels и да пуши червено Боро, да кара мотор, а на гърба си да носи китара...
      Ехх, значи съм далеч от перфектен... Поне Джак и рок обичам! ;)

Успех по масите!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Надявам се, че изискването не е да пие уискито, докато играе, че тогава ще стане мазало ;)

Поздрави,
      Надя