Здравствуйте, ребята !

• madnkl
      madnkl
      Бронз
      Хайде и аз да се представя с 2-3 думи на обществото :f_grin: Когато съм се родил,преди 24 лета, са ми дали името "Николай", което идва от гръцки и означава народопобедител :s_cool: Астралната си мощ черпя от знака на Козирога и идвам от далечното царство на Седемте хълма. Животът ми е изпълнен с битови приключения и всеки ден се изправям лице в лице със страховете си(като например да се наложи да си търся работа), но това и за миг не може да ме сломи, защото знам, че дори когато моята история достигне неизбежния си край,моите последователи ще положат материалното ми тяло високо в планината и ще засадят еделвайси, които ще цъфтят целогодишно, хранейки се с душевната ми сила.
      Член съм на покерстратеги от 2 години. Тогава си получих началния капитал и на 2рия ден спечелих един МТТ в ФТП с доста хора и вход 3,30$ и взех стотина долара, след което фалирах на НЛ50 след около 10 ръце. Последва една почивка от покера за повече от година, след което започнах да играя по 1-2 фрийрола на месец и преди няколко месеца молитвите ми бяха чути и аз спечелих няколко долара. Започнах да играя шортстак и направо ги изкъртих :f_cool: Веднага се зарибих да чета материали и всичко ми стана адски интересно, дори толкова интересно че реших да се занимавам сериозно с това. Предните няколко месеца заради редица проблеми от диапазона на дисциплинарната сфера, трезвото състояние и тилт успях да фалирам няколко пъти и в края на седмицата рейкбека, който получавах ставаше новата ми банка :) НО от този 8ми съм се стегнал яко, играя доста всеки ден(вече имам 50К+ ръце), чета много материали, продължава да ми е все така интересно и банката ми се стабилизира.
      Та това е накратко за мен, сега отивам в кухнята да си взема нещо за хапване... :f_cool:
  • 6 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Николай,

Благодаря ти за представянето! Много е оригинално... личи си че си от Пловдив :-)

Да ти напомня, че днес има фрийрол във Full Tilt за $5000 - виж ми подписа за детайли. Смяташ ли да участваш?

Станислав
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Наистина страхотно представяне :P ! Браво ! С това дар слово трябваше да участваш в конкурса във фейсбук за покерчиповете ....гаранция щеше да ги спечелиш . Като се замисля обаче , не съм сигурен дали не си участвал :f_confused: . Е ...добре дошъл !

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      ...от собствен опит ще ти кажа,че когато стомаха ти е пълен и си нагърмян,доста голям процент от процесора ти се затормозява с работата за обработката на храната,предполагам,че си го усетил,и така дълбочината на изчисленията ти намялява понякога драстично,знам че не си искал съвета ми,но просто не издържах да не те предупредя да обърнеш внимание на това!успех по масите от мен :)
    • madnkl
      madnkl
      Бронз
      Благодаря за топлото посрещане! :f_love:

@StanislavI Благодаря, че ми напомни, бях чел статията, но забравих че е днес :) Ще се пусна да видя какво ще излезе, от предния намазах 5$ :s_cool:

@elpatseto Добре заварил :D Не съм разбрал за конкурса с чиповете иначе от много време искам да си взема :( Събрал съм достатъчно ФТП точки и мислех да си ги поръчам от сайта, но не искам да ми орязват рейкбека, така че ще чакам за някаква следваща промоция с чипове :tongue:

@whiteJaul ... :D :D :D
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      ...

Само внимавайте какво пишете по тези въпроси,че на мен вече ми направиха забележка,да се въздържам от коментари за забранени от закона в-ва :D

P.S. ....
    • Nadia
      Nadia
      Бронз

Темата е редактирана от Nadia:

Gmelestiq правилно ви предупреди, че ние не насърчаваме дискусии относно приема на незаконни субстанции.

Моля ви да избягвате подобни коментари.