Не мога да се оправя с 888 или съм тъпичък???

• misko69
      misko69
      Бронз
      Здравейте!!!Имам въпросче относно тоя капитал.Прочетох де що има из сайта,но не намирам отговора или аз не разбирам.Като влезна на масите отгоре имам 19% и някакви 8 точки-това ли трябва да гледам за изчистването????Иначе от къде да видя докъде съм стигнал.
  • 8 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей misko69,

Не съм сигурна дали се показва този бонус в: Cashier -> »My Bonuses«. Ще те посъветвам да драснеш едно имейлче на отдела за клиенти на 888poker, те ще ти дадат пълна информация. :)

Поздрави,
      Деси
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Аз ще го драсна,ама като не се оправям с английския ?( .Ако може някой да ми отдели 2 минути и да ми го напише тук добре =) :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: .
      Или да ползвам гугъл преводача... ;)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Hi,

Currently I am clearing a $50 bonus from PokerStrategy.com. Please let me know how much money I need to wager on 888 poker tables in order to clear this bonus.

Thank you,

misko69
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Тези проценти от горе показват колко ти остава до следващия статус в 888 не са за бонуса.
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Благодаря на Слави :P
      Hello Dimitar,

Thank you for contacting us. My Name is Mona G. from 888poker Support and I will assist you today.

Dimitar, the bonus you received from our affiliate poker strategy has a wager requirement of 100 times, that means you have to play an amount of $5000. At the moment, you still have to wager $4945.

Работата май е на фалит.С тия турнирчета няма да стане. :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от misko69
      Благодаря на Слави :P
      Hello Dimitar,

Thank you for contacting us. My Name is Mona G. from 888poker Support and I will assist you today.

Dimitar, the bonus you received from our affiliate poker strategy has a wager requirement of 100 times, that means you have to play an amount of $5000. At the moment, you still have to wager $4945.

Работата май е на фалит.С тия турнирчета няма да стане. :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:
      Да, с турнири е малко трудно да заложиш $5000, защото се отчита само входната такса. Иначе на кеш масите става повече "оборот" :)
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Добре,ами на свободните ако правя рибейчета и адончета дали ще ми вдига левъла?? ;)
      И друг въпрос-на турнир с 3 долара вход спечелих 20-какво става с тия 20??? ;)
      Между другото ще се пробвам и в Двойно или нищо ;)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей misko69,

Доколкото разбирам от другата тема, избрал си вече СГС. :) Там точки се трупат по-бързо, но не забравяй за управлението на банката. За теглене от сметката си в покер залата, моля да пишеш на отдела им за клиенти. Те разполагат с точните изисквания.

Поздрави,
      Деси