Poker articles

• dddexxx
      dddexxx
      Бронз
      От скоро доста се ровя и чета статии в нета с цел подобряването на играта си. Прочетох и тези в покерстратеджи, но и видях доста статии от english общността, които не са преведени, а са доста полезни, поне в основите си. И ми стана интересно дали има определена причина да не са повече статиите и за "наще" хора, дали се слагат само за определена общност, не видях някакви правила относно това и ако е само до превода, то с удоволствие бих помогнал, а предполагам и не само аз :)

GL from dddexxx :s_cool:
  • 3 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @dddexxx,

Здравей,

По проекта BG.pokerstrategy.com започнахме работа с екипа на PokerStrategy.com през месец Април. Аз и Надя работихме усърдно да създадем сайта и основните статии, за да бъде той онлйан през месец юни.

Всички статии достъпни на немски, съответно локализирани на английски език, ще бъдат достъпни за българската общност. Статиите ни постоянно се обновяват и ние пускаме по определен брой нови статии за нивата Сребро и Злато всеки месец. Българският потребител разполага с всички последно обновени статии и образователни видеоматериали за нивата Начален и Бронз. Ниво Сребро също е онлайн, а идната седмица колекцията от статии ще бъде допълнена с още материали на български език.

Предполагам не си знаел, че сме една от новите общности на сайта. Поради тази причина ние нямаме всички статии, но това не означава, че такива не се превеждат и няма да бъдат онлайн. Вчера допълнихме SnG Сребро + Злато с още 6 статии общо.

Работим по локализирането не само на всички статии, но на целия сайт. Това означава, че скоро ще започнем с тренировки на живо, а нови статии се пускат ежемесечно. Колекцията от видеоматериали също расте с всеки изминал ден. В идните месеци нашата общност ще е все по-близо до съдържанието не само на английската, а и на общността майка - немската.

Поздрави,
      Деси
    • dddexxx
      dddexxx
      Бронз
      Meрси, видях многото и нови полезни статии за ниво сребро за НЛ Холдем и заради многото силвър в сайта ми се стори странно, че няма повечко на български, но се радвам, че всичко рано или късно ще стигне и тук.
      дддеххх
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @dddexxx,

Разбирам въпроса, но няма страшно - ще си имаме всичко. Целта ни е качеството на материалите, а не броя. Затова и става в умерено количество, което се пише и редактира, после отново се препрочита няколко пъти и тогава се пуска онлайн. Лесно би било просто да се преведат материалите и да се пуснат, но ние като компания вярваме, че качеството е наш приоритет номер едно и българският потребител, също както и немския+английския, няма да получи друго освен най-доброто.

Поздрави,
      Деси